Su Kaçağı Tespit Bulma

Ulus Su Tesisatçısı & Tesisatçı 7/24 Acil Su Tesisat Tamiri
Ulus Su Tesisatçısı

Ulus Su Tesisatçısı

Tesisatlarınızdaki sorunları uzman ekipler tarafından çözümlesini sağlayın. Ulus Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Onarım hizmeti verilen firmamızda tamamen uzman kişilerden oluşan ekiplerimiz sizlere en kusursuz hizmeti sağlamaktadır. Ulus bölgesinde tüm tesisatçı hizmetleri yerine getirilmektedir.

Yoncu tesisat tüm tamir & bakım & onarım işlemlerini garantili olarak yerine getirir. Tesisatçı numarası 0538 293 26 16 ile çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızdan destek alarak arızaların tekraren ortaya çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Ulus Tesisatçı

Yakın tesisatçı arıyorsanız haftanın 7 günü Ulus bölgesi ve civar bölgelere ekibimiz bulunmaktadır. Sıcak su boru tesisatı, temiz su boru tesisatı, pis gider suyu boru tesisatı, kombi petek montaj temizleme, tuvalet lavabo ve küvet montajı gibi su ile ilgili bütün sorunlarda uzman desteği ile sorunları çözümlüyoruz.

Tesisat borularında oluşabilecek bütün arızalar için adresinize gönderilecek araçlar tam donanımlı olmaktadır. Bizi hemen arayarak çağrı merkezi uzmanlarına acil ise bildirmeniz gerekmektedir. Yoncu tesisat olarak yapılacak olan tüm tesisatçı işleri garantili olarak yapılır. Aynı arızanın sürekli tekrar etmemesi için uzman desteği alabilirsiniz. Su kaçağı, tıkanıklık açma gibi tesisat işlerinizde sizlere uzman su tesisatçısı olarak hizmet sağlanmaktadır.

Ulus Tesisatçı

Ulus Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat hizmetleri kapsamında adresinize hızla gelerek çözümler sunuyoruz. Bütçenizi zorlamadan ve ekstra ücretler çıkartmadan tesisat işlerinizi Ulus Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Onarım yaptırabilirsiniz. Tesisat işi yaptıracaksanız firmanın iş becerisi, güvenilirliği, garanti koşulları olması gerektiğini bilmelisiniz. Tesisat sorunlarını ötelemeyin acil tesisatçı ile çözüme kavuşturmalısınız.

Ulus da tesisatçı olarak hizmet alabileceğiniz işler, su kaçağı tespiti, su borusu tamiri, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş boru tıkanıklık açma, tesisat tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, petek temizleme, kombi bakımı, lavabo tıkanıklığı açma ve tüm gider açma hizmetlerini aynı gün çözümlenir.

Ulus Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları ivedi olarak müdahale edilmesi gereken ve sadece uzmanların yapılması gereken en önemli işlemlerdir. Çeşitli sebeplerden oluşan su kaçağı doğru ve %100 bulunarak tamirat işlemi yapılmalıdır. Yoncu tesisat teknolojik alt yapısı ile kurulu servis araçları ile su kaçağı bulma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Duvarlarda su sızıntısı, kabarma yada küflenme gibi durumlar oluştu ise hemen tesisatçı çağırmalı ve müdahale edilmesini sağlamalısınız. Yanlış ve hatalı işçilikler hem yapıları bozar hemde yüksek maliyetli farklı tesisat sorunlarını karşınıza çıkarır. Doğru firma ile çalışarak yanlış müdahalelerin önüne geçin.

Ulus Su Kaçağı Bulma

Ulus Tesisat Hizmetleri

Ulus tesisatçı hizmetleri olarak adresinize gelecek olan Yoncu tesisat ekiplerinde su kaçak konularında profesyonel teknik personeller ve özel cihazlar olmaktadır. Tesisatçı numarası için 0538 293 26 16 hattımızdan bizleri arayarak su kaçağı ve sızıntı bulma hakkında hem talepte bulunabilir hemde bilgi alabilirsiniz.

Borularda yıpranma var ise yoncu tesisat olarak paslanmaya karşı dayanıklı günümüze özel teknoloji ile üretilmiş olan borular takılmaktadır. Eski ve yapısı bozulmuş, paslanmış yada kullanım durumu kalmayan parçaları da hurdacılar aracılığı ile satarak kazanç sağlayabilirsiniz. Doğru tespit, doğru zamanlama, doğru işlemler ile tesisat sorunlarınız aynı noktadan tekrar etmeyecek şekilde müdahale yapılır. Ulus bölgesinde verdiğimiz tesisat hizmetleri;

 • Ulus Lavabo Açma
 • Ulus Su Kaçağı Tamiri
 • Ulus Pimaş Açma
 • Ulus Kanal Açma
 • Ulus Petek Temizleme
 • Ulus Su Kaçağı Bulma
 • Ulus Kombi Montajı
 • Ulus Musluk Batarya Tamiri
 • Ulus Mutfak Gideri Açma
 • Ulus Klozet Musluğu Tamiri
 • Ulus Sıhhi Tesisat İşleri
 • Ulus Kalorifer Tesisat tamiri
 • Ulus Klozet Sifon Tamiri
 • Ulus Kombi tesisat Bakım ve Temizliği
 • Ulus Gömme Rezervuar tamiri
 • Ulus Kombi Bakımı
 • Ulus Tesisat Yenileme
 • Ulus Küvet Tıkanıklık

Ulus Tıkalı Gider Açma

Uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak yanlış müdahaleler sizlere ekstra masraf çıkartacağını bilmeniz gerekmektedir. Acemi ve yetersiz kişilerde alacağınız hizmetlerde ciddi maliyet açısından zararlar görme olasılığınız vardır Tesisat tıkanması yaşamamak için suda çözümlenmeyen hiç bir parçayı gidere atmamalısınız.

Kimi tesisat arızaları herkesin çözebileceği bir iş olmayabilir. İşi bilen kişiler ile çalışarak abartılı fiyatlar ile karşılaşmaz ve doğru zamanlama ile hızlıca işlemleri yerine getirebilirsiniz. Tesisat tıkanıklığı sorunların tamamen özel cihazlar ile müdahale edilmesi gereken ve işi bilmeyen kişiler tarafından müdahalesinde yeni arızaların ortaya çıkacağı gerçektir.

Tesisat Tıkanıklığına Sebep Olan Etkenler

Gideri tıkayan cisim yada atıklar tarafınıza gösterilerek tekrar aynı durum oluşmaması için sizlere bilgi verilmektedir. Yoncu tesisat firmamız logar, pisuvar, pimaş, mazgallar da özel cihazlarla açma işlemi yapar. Tıkanmaya sebep olan etkenler, kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddeleri gidere atılıyorsa mutlaka tıkanma sorunu ile karşılaşacaksınız demektir.

Gider borularında herhangi bir tıkanıklık sorunu yaşamamak için bu tarz suda çözümlenmeyen çöpleri asla giderlere atmayınız.

Tesisat sorunları ilk fark edildiği hemen bizleri tesisatçı telefon numarası 0538 293 26 16 ile ulaşarak hemen bilgi yada ekip talebinde bulunabilirsiniz.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara