Su Kaçağı Tespit Bulma

Sultanbeyli Su Tesisatçısı & Tesisatçı - 7/24 Sihhi Tesisat
sultanbeyli su tesisatçısı

Sultanbeyli Su Tesisatçısı

Eviniz için e her türlü mekan için tesisat tamir onarım servisi hizmeti veriyoruz. Sultanbeyli Su Tesisatçısı 7/24 Sıhhi Tesisat Su Kaçağı işlerinizde uygun servis ücretleri Yoncu tesisat ekiplerinden hızlı ve kaliteli hizmet alın. Acil tesisatçı çağırmak için 0538 293 26 16 numarayı aramanız yeterlidir.

Su tesisatçısı etrafınızda yada internet üzerinden çok sayıda bulabilirsiniz. Ancak çok sayıda tesisatçı olmasına rağmen kaliteli işçilik bulmanız pek kolay değildir. Firmamız sitesini lütfen detaylı inceleyip işçilik hizmetlerimiz hakkında bilgi edininiz.

Sultanbeyli Su Tesisat Servisi

Sultanbeyli Su Tesisatçısı hizmetlerimizden bazıları şunlardır; Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tüm gider açma hizmetlerini en iyi işçilikle sağlıyoruz.

Yoncu tesisat yapılarınızda işlem yaptığında binaya ve daireye zarar vermez. Önceliğimiz sizlere daha fazla masraf çıkarmadan kırmadan dökmeden sorunu çözmeye yöneliktir.

Sultanbeyli Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat ustası bulmak eskiye oranla zordur. Önceki senelerde sokağınızda bile bulabileceğiniz sıhhi tesisat ustaları günümüzde son derece azalmıştır. Evinizdeki basit sıhhi tesisat sorunlarda çoğu zaman kendi başınıza çözümler üretmek zorunda kalırsınız.

Sıhhi tesisat arızalarında kendi başınıza çözüm üretmeye çalışmak bazen daha fazla masraf başınıza açabilir. Yapacağınız bir yanlış işlem evin farklı bir alanına zarar verebilir.

sultanbeyli Su Kaçağı Bulma

Sultanbeyli Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı ciddi ve maliyetli sonuçları olan bir arızadır. Eğer sizde yapınızda su kaçağı ile ilgili sorun yaşıyorsanız hemen tamir ettirmeniz gereklidir. Müşterilerimizin en fazla şikayetleri şöyledir; Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst komşudan bize su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıyor, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor. Sizinde bu türde şikayetleriniz varsa su kaçağı sorunu yaşıyorsunuzdur.

Sultanbeyli su tesisatçısı olarak deneyimli tecrübeli teknisyenlerimizle hemen gelip özel cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti ve tamir onarımı yapmaktayız.  0538 293 26 16 hattan bizleri arayarak su kaçağı ve sızıntı bulma hizmeti alabilirsiniz.

Sultanbeyli Klozet Açma

Sultanbeyli Klozet Açma

Klozet tıkanıklığı sorununu kimse yaşamak istemez. Öyle sürekli yaşanan bir sorun olmasa da bireysel hatalar nedeni ile yapılarda klozetler tıkanmaktadır. Klozetlere atılan yabancı maddeler ufak borulardan oluşan giderlerin tıkanmasına neden olabilir. Yeni yapılmış bina ve inşaatlarda ise gideler de unutulan harç artıkları da zamanla tıkanmaya sebep olabilir.

Klozet açma işlemini eski teknik ve usullerle yapmıyoruz.  Sadece bu iş üzerine uzmanlaşmış teknik personellerimizi adresinize gönderiyoruz. Klozet açma dışında tesisat firmamızdan Klozet iç takım arıza tamiri, Klozet montajı ve tamiri, klozet içine su kaçırma sorunları içinde hizmet alabilirsiniz.

Sultanbeyli Tesisat Hizmetlerimiz

Küçükçekmece semtinde aşağıda listelediğimiz tüm tesisat işlerinizde bizleri arayabilirsiniz. Listede bulunmayan arıza sorunları içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

Sultanbeyli Tıkalı Gider Açma

Tuvalet ve lavabolar en fazla tıkanan bölgeler olsa da logar, pisuvar, pimaş, mazgallar da zamanla tıkanabilir. Tesisat tıkanma şikayetiniz varsa bizi arayın bir kaç dakikada adresinize gelelim. Tesisat tıkanmalarında yetkin olmayan kişilerden hizmet almayınız. Daha fazla zararla çıkmak istemiyorsanız tıkanmayı açmak için uzmanından yardım alınız.

Binalarda Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

Yaşam alanlarında tıkanma hep yaşanır ancak sebebi de bilinen bir durumdur. Lavabo, Wc ve Klozet içine atılan her yabancı madde tıkanmaya sebep olacaktır. Tıkanıklık sorunu ile sizde karşı karşıya kaldıysanız muhtemelen bu maddeler nedeni ile tıkanma oluşmuştur; kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet. Tesisatlarınızda sürekli tıkanma olmasın istiyorsanız mutlaka bunları atmamaya özen göstermelisiniz.

Mutfak lavaboları gün içinde yoğun kullanılan gider alanlarıdır. Evlerde, dükkan ve iş yerlerinde mutfak lavabosu içine atılan yağlar ve yemek artıkları ciddi sorun teşkil eder. Çay posasını da lavaboya içine sürekli boşaltılması halinde bir süre sonra tıkanma yapar.

Sultanbeyli su tesisatçısı için şimdi bizi bu numaradan arayabilirsiniz.  0538 293 26 16 numaradan acil olarak arayabilir hemen hizmet alabilirsiniz.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara