Su Kaçağı Tespit Bulma

Şişli Su Tesisatçısı & Tesisatçı - 7/24 Tesisat Tamir Onarım
Şişli Tesisatçı

Şişli Su Tesisatçısı

Binaların bir çok noktasında tesisata dair arıza ve sorun oluşabilir. Şişli Su Tesisatçısu ekibimiz yaşayabileceğiniz her arızada hemen size ulaşır. 0538 293 26 16 müşteri hizmetleri numaramız üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve servis alabilirsiniz.Su tesisatı en iyi bildiğimiz iş olup bünyemizde bir çok tesisat ustası görev yapmaktadır. Yaşadığınız sorunun niteliği ve türüne göre uzman personel gönderilmektedir.

Şişli Su Tesisatçısı

Şişli Su Tesisat Tamiri

Yoncu tesisat her tesisat arızanızda büyük bir özen göstermektedir. Amacımız her müşterimize uygun fiyatlarla bu hizmeti sağlamak olup bunun yanında ömürlü çözümler sağlamaktır. İşimizi itina ile yaparız ve kalite kontrol yapmadan teslim etmeyiz. Boru tesisat hataları ve arızaları, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanıklık arızalarında profesyonel hizmet veririz.

Su tesisatçısı bulmak için dışarda arama yapmanız gerek yok. Çağrı merkezi numaramızdan hemen bizi arayın bir kaç dakika içinde tesisatçı adresinizde olsun.

Şişli Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Her sıhhi tesisat arızası büyük çapta bir arıza oluşturmada kesinlikle dikkate alınması gerekir. Mutfak ve banyo gibi ıslak zemin alanları sıhhi tesisat bölgeleridir. Musluk, vana, klozet, lavabo ve diğer tüm arızalarda deneyimli sıhhi tesisat ustalarımızla hizmet veririz.

Sıhhi tesisat için oldukça ekonomik ve uygun servis ücretleri ile hizmet veririz. Evlerde ve çeşitli yapılardaki musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş arızalarında acil destek veririz. Sıhhi tesisat arızası için tamir onarım hizmeti veren en yakındaki tesisat ekibiyiz.

Şişli Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı binaya en fazla zarar verecek olan tesisat problemi arasında yer alır. Su beton altında dahi olsa yapıları ciddi oranda etkiler. Eğer su sızıntısı ve kaçağı hemen bulunup arıza giderilmezse ciddi maliyetli sorunlarla baş başa kalabilirsiniz.

Yoncu Tesisat sızıntı ve su kaçağı bulma işlerinde yıllardır özel servis sağlamaktadır. Kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlarla bir kaç dakika içinde kırmadan kaçağın yerini nokta tespiti ile buluruz. Aşağıdaki şikayetleriniz varsa sizin yapınızda da su kaçağı sorunu vardır.

  • Üst kattan su akıyor,
  • Üst daireden su geliyor,
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var,
  • Banyodan Alt kata Su akıyor,
  • Parkelerim kabarıyor,
  • Duvarların kabarıyor,
  • Duvarlar ve tavan sararıyor.

Şişli Klozet Açma

Klozet arızaları firmamız uzmanları tarafından bir kaç dakikalık işlemlerle giderilmektedir. Klozet tıkandıysa, klozet musluğu ve sifon çalışmıyorsa hemen bizi arayınız. Klozet Tamir onarım ve değişim gereken her durumda sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Şişli Tesisat Hizmetlerimiz

Şişli ilçemizin daimi tesisat firmasıyız. Arızalı tesisatlarda 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Şişli Tıkalı Gider Açma

Şişli Tıkalı Gider Açma

Tesisat giderleri tıkanmanın yaşanabileceği olandan yerlerdir. Tıkanma olmasında en büyük faktör tesisat içindeki birikinti ve pisliklerdir. Giderlere istenmeden atılan yabancı maddeler tıkanmayı tetikler. Çevresel faktörlerde tıkanma oluşmasında etkindir. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında yeni teknoloji cihazları ile gelir ve kırmadan dökmeden sorunu çözümler. Her tesisat firması ve sıhhi tesisatçı tıkanma için kesin çözüm sağlamaz. Bu nedenle hizmet alımı öncesinde mutlaka teknik araştırma yapınız.

Şişli Tesisatçı Telefonu

Şişli bölgesinde haftanın 7 günü yaz kış demeden sizlere ulaşıyor ve tesisat servis hizmetleri sağlıyoruz. Ofis, Daire, Site, Ticari mekanlar, Özel Mülk Tesisat, Alışveriş merkezleri, Mağazalar gibi yerlerde yaşanan her tesisat sorununda geliyoruz. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Şişli su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Şişli su tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara