Su Kaçağı Tespit Bulma

Merter Tesisatçı & Su Tesisatçısı - Yoncu Tesisat 25 TL
Merter Acil Su Tesisatçıs

Merter Tesisatçı

Binalarda ve konutlardaki her tür tesisat arıza ve sorununda acil geliyoruz. Merter tesisatçı için bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Tesisatlar da başınıza gelebilecek her sorunda pratik çözümlerle ve en uygun ücretlerle hizmet veriyoruz.

Tesisat binaların temel taşıdır ve uzun yıllar bine ile birlikte yaşar. Ancak zamanla hem kullanılan malzemelerden hem de çevresel etkenlerden dolayı zarar görebilir ve arıza çıkarabilir. Su tesisatçısı hizmetlerimizde bir yapı içinde yaşayabileceğiniz her tür arıza ve sorunda destek sağlanmaktadır. Acil tesisatçı lazımsa bizi  0538 293 26 16 bu numaradan hemen arayabilir ve yerinizde hizmet alabilirsiniz.

Merter Su Tesisatçısı

Merter Su Tesisatçısı

Merter Tesisatçı için sokak ve caddelerde firma aramanız gerek yok. Yoncu tesisat ekiplerimiz İstanbul Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerde haftanın her günü müşterilerine en hızlı şekilde ulaşır.Evinizde yada iş yerinizde klozet tıkanıklık, banyo gider sorunları, mutfak lavabo tıkanıklığı, su kaçağı sorunu, pimaş açma, pis koku tespiti ev diğer tesisat arızaları varsa bizi arayınız. Yoncu tesisat musluk tamirinden başlayarak ciddi tıkanıklık ve su kaçağı sorunlarına kadar sizlere nitelikli çözümleri sunar.

Su tesisat servismiz bulunduğu gibi  doğalgaz, kombi ve petek tesisat ve petek temizliği için servisimiz vardır. Yoncu tesisat yapılarınızda uzman desteği gereken her tesisat, tıkanıklık ve su kaçağı probleminde kalıcı ve uzun ömürlü müdahaleler yapar.

Merter Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işleriniz varsa ekonomik ve uygun fiyatlı desteği bizden hemen alırsınız. Teknik konularda bizimle birlikte yıllardır çalışan usta ve teknisyenlerimizle sizlere en iyisini sağlarız.

Binalarda, daire içlerinde, ofis ve iş yerlerinde oluşabilecek her tür arızada vakit kaybetmeden çözüm için bize ulaşın. Tanıdıklarınızdan yada yetersiz bilgiye sahip kişilerden hizmet almak yerine işin uzmanından profesyonel destek alın.

Merter Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı inşaat alanlarında, konut ve özel yapılarda her ne kadar sık yaşanmasa da bina ömrü içinde 3-4 defa karşınıza çıkar. Su kaçağı bulmak günümüzde basit yöntem ve tekniklerle oldukça zordur. Bulunduktan sonra tamir ve onarımıda basit değildir. Doğru işlem yapılmaması halinde kırma dökme ciddi masraflara yol açar.

Merter su tesisatçısı olarak su kaçağı bulma işçiliğini kırmadan dökmeden, yapınızı molozlar yığınına çevrimeden yapıyoruz. Acil su sızıntısı ve su kaçağı tespit için bizleri 0538 293 26 16 numaralı telefondan istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Merter Mahallesi Klozet Açma

Klozet sık tıkanmasada bir kere tıkandığında ciddi problemlere yol açar. Hiç beklemeden bu durumda hemen destek almanız gerekecektir. Wc tıkanıklığı, lavabo ve klozet tıkanmasıda özel ekipman ve aletlerimizle gelir kısa sürede tıkanmayı ortadan kaldırırız.

Klozet açma işçiliğinde bireysel yetenekten öte özel teknolojik görüntülü ekipmanlarda da kullanıyoruz. Bilgisayarlı kameralı özel cihazlarımızla tıkanmanın odak noktasını buluyor ve kalıcı olarak gideriyoruz. Bu sayede kırmaya ve dökmeye gerek kalmadan tıkanma sorunu giderilmiş olmaktadır.

Merter Tıkalı Gider Açma

Merter Tesisat Hizmetlerimiz

Merter semtinde aşağıda listelediğimiz tüm tesisat işlerinizde bizleri arayabilirsiniz. Listede bulunmayan arıza sorunları içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

Merter Tıkalı Gider Açma

Binaların bir çok yerinde açık alanda veya beton içinde tesisat boruları yürümektedir. Bu borularda bir çok farklı etkenden dolayı tıkanma yaşanabilir. Tesisat tıkanma sorunlarında nasıl bulma ve tamir yapılacağı kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir durumdur. En ufak bir hata kırım döküm ve yıkıma neden olur. Yoncu tesisat tıkanıklık sorununda %100 açma garantisini yetkin personelleri ve özel ekipmanları ile sağlamaktadır.

Yoncu Tesisat Merter semtinde sürekli bulunmaktadır. Hafta boyunca bir çok projede hizmetimiz vardır. Sizlerde bizleri tesisat arızalarında çekinmeden gece gündüz her saat arayabilirsiniz.

Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

İstemli yada istemsiz şekilde unutlan yada atılana tıklar tıkanmaların başlıca nedenleridir. Lavabo, Wc ve Klozet içine atılan her yabancı madde tıkanmaya sebep olabilir. Tıkanmaya en fazla neden olan maddeler şunlardır; kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet. Tesisatlarınızda sürekli tıkanma olmasın istiyorsanız mutlaka bunları atmamaya özen göstermelisiniz.

Mutfak lavaboları da gündelik kullanımda oldukça fazla önem taşır. Evlerde, dükkan ve iş yerlerinde mutfak lavabosuna atılan yağlar ve yemek artıkları mutfak lavabosunun düşmanıdır. Çay posasını da lavaboya içine sürekli boşaltılması halinde bir süre sonra tıkanma yapar.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara