Su Kaçağı Tespit Bulma

Koşuyolu Tesisatçı - 0534 880 00 42 - 7/24 Su Tesisatçısı
koşuyolu tesisatçı

Koşuyolu Tesisatçı

Koşuyolu tesisatçı anlaşmalı firmamız (anlaşmalı olduğumuz) Koşuyolu su tesisatçısı olarak, Koşuyolu klozet tamiri, Koşuyolu musluk tamiri hizmeti vermektedir. Koşuyolu su kaçağı bulma ve Koşuyolu tıkanıklık açma gibi alanlarda Koşuyolu bölgesinde hizmet veren Koşuyolu tesisatçı anlaşmalı firmamız (anlaşmalı olduğumuz)a yukarıda yer alan telefon numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.

Hizmet almak veya detaylı bilgi almak için sadece bir telefon uzaklığında olmanız yeterlidir. Koşuyolu tesisatçı, 0534 880 00 42 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz birinci sınıf müşteri hizmetleri ile sizleri bekliyor. Su tesisatı konusunda her türlü ihtiyaç ve sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşan firma, hızlı ve etkili çözümleriyle güvenilir bir tercih sunmaktadır. Profesyonel ekip ve modern ekipmanlarıyla hizmet veren Koşuyolu tesisatçısı, su tesisatıyla ilgili yaşanan sorunlara kaliteli çözümler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

koşuyolu tesisat hizmetleri

Koşuyolu Tesisatçı Hizmetlerimiz

Koşuyolu bölgesinde kombi tamiri, klozet tamiri, petek temizliği, su kaçağı tespiti, musluk tamiri ve çeşitli makine montajı ile değiştirme alanlarında Koşuyolu bölgesinde hizmet vermekteyiz. Sizlerde Koşuyolu Tesisatçı anlaşmalı firmamızı ihtiyacınız olduğunda yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile arayabilirsiniz.

 • Koşuyolu Klozet Sifonu Tamir
 • Koşuyolu Klozet Musluğu Tamir
 • Koşuyolu Kombi Montajı ve Tamiri
 • Koşuyolu Kombi Yer Değişimi İşlemleri
 • Koşuyolu Musluk, Batarya ve Klozet Tamiri
 • Koşuyolu Bulaşık Makinesi Montajı
 • Koşuyolu Şofben Montajı ve Yer Değiştirme
 • Koşuyolu Kalorifer Tesisatı Tamir
 • Koşuyolu Klozet Musluğu Tamir ve Değiştirme
 • Koşuyolu Duşakabin Tamiri ve Montajı
 • Koşuyolu Su Kaçağı Tespit ve Tamiri
 • Koşuyolu Mutfak ve Lavabo Kanal Açma
 • Koşuyolu Tuvalet Tıkanıklığı Tespiti ve Tamiri
 • Koşuyolu Lavabo Tıkanıklığı Tespit ve Tamiri
 • Koşuyolu Noktasal Su Kaçağı Tespiti
 • Koşuyolu Petek Temizleme Hizmetleri
 • Koşuyolu Pimaş Açma, Temizleme
 • Koşuyolu Klozet Sifonu Değiştirme ve Tamiri
 • Koşuyolu Rezervuar Tamiri ve Değiştirme
 • Koşuyolu Çamaşır Makinesi Montajı
 • Koşuyolu Mutfak, Banyo, Lavabo Gider Tıkanıklığı
 • Koşuyolu Sıhhi Tesisat Tamir ve Tadilat
 • Koşuyolu Gömme Rezervuar Tamir ve Değiştirme
 • Koşuyolu Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Koşuyolu Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Koşuyolu Banyo, WC, Mutfak Tamiri ve Tadilat İşleri

 

koşuyolu tesisatçısı

Koşuyolu Su Tesisatçısı

Koşuyolu’nun her yerine kesintisiz olarak sunulan tesisatçı servisi, her türlü tesisat problemine kolay çözümler sunmaktadır. Tesisat kurulumundan armatür montajına kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunan ekip, garantili çözümlerle çalışmaktadır. Modern teknolojinin avantajlarından faydalanan ekip, su kaçağı tespiti ve gider tıkanıklıkları gibi sorunlara zahmetsiz çözümler sunmaktadır. Gider tıkanıklıklarını robot cihazlarla kırmadan açma hizmetleri, aynı zamanda makinalı petek temizleme hizmetleriyle birleştirilerek müşterilere sağlanmaktadır.

Su kaçağı tespiti konusunda özel ekipmanlar kullanarak kırmadan işlem yapma avantajını sunan ekip, ev veya işyerlerini inşaat alanına dönüştürmeden çalışmaktadır. Geleneksel tesisatçılık hizmetlerinden uzaklaşan firma, işleri gereksiz yere uzatmadan ve tamir faturasını şişirmeden müşterilere hızlı ve garantili çözümler sunmaktadır. Tesisat problemlerine dakikalar içinde müdahale eden Koşuyolu mahallesi sıhhi tesisat firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

koşuyolu su kaçağı tespiti

Koşuyolu Su Kaçağı Bulma

Deneyimli tesisatçılardan oluşan ekibimiz, ev ve işyerinizin su tesisatındaki sızıntıları bulmak konusunda uzmandır. Su kaçağı bulma işlemini, birkaç dakika içinde ve herhangi bir yeri kırmadan gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji su kaçağı bulma sistemlerimiz, tadilat gerektirmeden, her yeri kazmadan sızıntı problemlerini çözmenize yardımcı olur. Kullandığımız ekipmanlar, borudaki kılcal çatlaklardan kaynaklanan çok küçük sızıntıları bile “noktasal” olarak tespit edebilir, böylece ustalarımızın kaçağın yerini dışarıdan doğru bir şekilde belirlemelerine olanak tanır.

Ustalarımız, kırmadan su kaçağı tespiti yaparak, kaçağın nerede olduğundan kesin bir şekilde emin olduklarında sadece bir noktadan müdahale ederek su kaçağı tamirini gerçekleştirebilir. Bu sayede, kısa sürede ve minimum yanılma payıyla su kaçağı sorunundan kurtulabilirsiniz. Yapılan müdahalede sadece bir noktadan işlem yapıldığı için geniş çaplı tadilat işlerinin ağır mali yükünden kaçınabilirsiniz. Koşuyolu’nun her yerine kırmadan su kaçağı bulma ve onarım hizmeti sunmaktayız.

koşuyolu tıkanıklık açma

Koşuyolu Tıkanıklık Açma

Giderin neyin tıkadığı ve tıkanıklığın ne kadar derin olduğu önemli olmaksızın, özel robot sistemlerimiz sayesinde “her tip gider tıkanıklığını kırıp dökmeden” açmaktayız. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizde, Avrupa’nın en iyisi olarak kabul edilen Rothenberger markasının güvenilir sistemlerinden olan R600 gider açma robotlarını kullanmaktayız. Bu robotlar sayesinde garantili bir şekilde tıkanıklıkları açmak mümkündür. Tesisat ustalarımız, işi ezbere yapmak yerine ROCAM görüntüleme sistemleri ile inceleme yaparak, giderin durumunu net bir şekilde anlamaktadır.

ROCAM gider içi görüntüleme sistemleri kullanılarak, ekibimiz tıkanıklığın neden kaynaklandığını ve tıkanıklığın derinliği hakkında kesin bilgi sahibi olarak müdahalede bulunmaktadır. R600 gider açma robotları lavabo, banyo, mutfak ve tuvalet tıkanıklıklarının yanı sıra kanal, rögar ve kanalizasyon tıkanıklıklarını dakikada açabilme kapasitesine sahiptir. Rothenberger R600 robot sistemleri ile gerçekleştirilen kırmadan gider açma işlemi, tıkanıklığın 30 metreden daha derin olması durumunda bile “birkaç dakika” sürmektedir.

Bu yöntemde herhangi bir yerin delik deşik edilmesine, kanalizasyon işleriyle uğraşılmasına, fayansların ve zeminin kırılmasına, pimaş borularının değiştirilmesine veya armatür ve klozetin sökülmesine gerek yoktur. Tadilat maliyetleriyle uğraşmadan, ekonomik ve zahmetsiz bir şekilde tıkanıklık sorunundan kurtulmak için tek yapmanız gereken telefonla bize ulaşmaktır.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara