Su Kaçağı Tespit Bulma

Klozet Musluğu Tamiri Klozet Taharet Musluğu Değişimi - Su Kaçağı Tespit Bulma
Klozet Musluğu Tamiri Klozet Taharet Musluğu Değişimi

Klozet Musluğu Tamiri Klozet Taharet Musluğu Değişimi

Klozet Musluğu en küçük musluklardan biri olup klozetin yan tarafında bulunur. Tuvalet içinde sık kullanılmasından kaynaklı arıza yapabilirler. Genelde en sık görülen durum contasının bozulması ve artık işlev görmemesidir. Yoncu tesisat olarak Klozet Musluğu Tamiri Klozet Taharet Musluğu Değişimi yapmaktayız.

Klozet musluğunun bir diğer bilinen adı ise Taharet musluğudur. Musluğun bozulması durumunda hem musluk kısmında damla şekilde su akması hemde klozet içine su akıntısına neden olur. Her ne kadar damla damla akıyor gibi görünsede tamir edilmediği durumlarda ciddi su faturaları karşınıza çıkar. Bu nedenle hemen tamir edilmesi gerekir.

Klozet Muslukları Neden Bozulur?

Klozet muslukları kalitesine göre değişmekte olup uzun ömürlülük oranıda bu oranda artmaktadır. Bizim önerimiz bu muslukları tarafınızdan çok sık kullanılacağı için daha kaliteli taharet mutluklarını tercih etmenizdir. Sürekli açılıp kapanma yapılan bu musluklar ileriki zamanlarda aşınmalara neden olur ve etkinliğini yitirip su kaçırmaya başlar.

Klozet musluğu ana gövdede bulunan conta kaynaklı su kaçırmasıda sürekli yaşanan bir durumdur. Conta değişimi ile tekrar eskisi gibi kullanabileceğiniz gibi bazen komple klozet musluğu değişimi de yapılması gerekebilir.

Klozet musluğunun su kaçırması bazen dış kısımda olabileceği gibi bazende gözle görülmeyecek beton içinde de olabilir. Bu durumda su kaçağı tespiti yaptırmalı ve beton içindeki sızıntı yerinin bulunması gerekir. Çünkü bu sızıntı sadece sizin daireniz için sorun oluşturmaz alt katta oturan komşunuz içinde sorun yaratacaktır.

Klozet Muslukları Neden Bozulur?

Klozet Musluğu Nasıl Değiştirilir?

Bu musluk ufak olması itibari ile herkesçe değişimi kendi yapabilirim hissi uyandırmaktadır. Ancak bu sanıldığı gibi kolay ve basit değildir. Yapacağınız en ufak hatada evinin su basmasına, banyo ve tuvaletteki seramik ve fayansların kırılmasına kadar gidebilir.

Yoncu tesisat Klozet musluk tamiri için ortalama 15 dakikada sizlere kaliteli işçilik verir ve yaşadığınız sorunu ortadan kaldırır. Evinizi ve bütçenizi riske etmeden musluk arızasından kolayca kurtulursunuz. İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde klozet tamiri, klozet musluğu değişimi, tamir ve onarım su tesisatçısı hizmetleri vermekteyiz.

Klozet Musluğu Nasıl Değiştirilir?

Klozet Musluğu Değiştirme Fiyatları

Su tesisat ve sıhhi tesisat işlerinde İstanbul genelinde hizmet veren firmamız müşterilerine en ekonomik çözümler sağlamaktadır. Klozet musluk değişimi içinde hem yüksek kalitede işçilik hizmeti verip hemde en uygun servis ücretleri ile sizlere bunu sağlıyoruz. Fiyatlar hakkında sizlere bilgi verebilmemiz için hangi tür bir musluk kullanacağınızı bilmemiz gerekiyor. Nalbura gittiğinizde 5 ₺’yede musluk bulabilirken daha yüksek fiyatlarla musluk bulmak da mümkündür.

Basit ve ucuz Taharet muslukları kısa zaman sonra sizlere benzer sorunları tekrar yaşatacaktır. Bu nedenle Yoncu tesisat olarak önerimiz ömürlük kullanım kalitesinde olan klozet musluklarını tercih etmenizdir. Musluğu ister kendiniz alabilir montajını biz yapabilir yada dilerseniz biz alır ve montajıda yine biz yapabiliriz.

Klozet Taharet Musluğu

İstanbul içinde tesisatçı aramak ve bulmak artık eskisi gibi zor ve zahmetli değil. Klozet taharet musluğu sorunu yaşadığınızda yerinizden kalkmadan web sitemiz üzerinde bulunan 0538 293 26 16 numaradan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Taharet musluğu tamir, onarım, değişim ve conta işlemleri ortalama 15 dakika civarında sürmektedir. Telefondaki personelimiz sizleri dinleyip yaşadığınız sorunu detaylı olarak öğrenecek ve ona göre tesisatçı gönderecektir.

Klozet Taharet Musluğu

Klozet Taharet Musluğu Ucu

Klozet musluklarında bazen ana gövde musluk ısında arıza olmaz sadece uc kısmındaki alanda sorun çıkabilir. Bu durumda sadece klozet taharet musluğu ucu değişimi gerekir. Bu uc kısım farklı malzemelerden imal edilmiş olabilir. Kaliteli döküm malzemeden üretilen borular, alüminyumdan üretilmiş borular, bakı boru veya daha basit metal kullanılarak üretilmiş olabilir. Daha uzun ömürlü kullanım için daha kaliteli boruları tercih edebilirsiniz.

Klozet Musluğu Tamir ve Değişim Hizmet Bölgeleri

Aşağıdaki tabloda yer alan tüm ilçe ve semtlerden bizlere ulaşarak klozet musluk tamir ve değişim hizmeti alabilirsiniz.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara