Su Kaçağı Tespit Bulma

İncirli Su Tesisatçısı Su Kaçağı 7/24 - Su Kaçağı Tespit Bulma
İncirli Su Tesisatçısı

İncirli Su Tesisatçısı Su Kaçağı 7/24

Semtinize mahallenize en yakındaki tesisat firmasıyız. İncirli Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Arıza Tamir işiniz için uygun ücretler ve deneyimli ustalarımızla hizmet sağlıyoruz. Acil tesisatçı gereken durumlarda saat kaç olursa olsun 0538 293 26 16 numaramızdan tesisatçı çağırabilirsiniz.

Tesisat sorunları kimi zaman kullanıcı kaynaklı çoğu zaman malzemelerden sebepli arıza yapmaktadır. İnşaatın yapım aşamasında kullanılmış olan kalitesiz malzemeler, hata işçilik ve çevresel etkenlerde ötürü arıza sık yaşanabilir. Arızanın niteliğine göre zorluğu belli olur ancak firmamızda her tür tesisat sorununda kalıcı uzun ömürlü çözümleri sağlarız.

İncirli Su Tesisatçısı

Bakırköy incirli semtimizde konutlara, iş yerlerine, mağazalara, depolara, fabrika atölye, okul ve tüm kamusal binalara tesisat tamir onarım hizmetleri vermekteyiz. Su tesisatçısı taleplerinizde aynı gün istediğiniz saatlerde adrese gelmekteyiz. Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider tıkanması ve daha bir çok farklı arızda hizmet veriyoruz.

Küçük büyük demeden tüm tesisat arızaları için uzun ömürlü çözümler sağlıyoruz . Yoncu tesisat üstün  işçilik kalitesi dün olduğu gibi bugünde en üst seviyelerde olup her sorununuzda aynı kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

İncirli Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Dairenizin, binanın ve iş yerinizin tüm sıhhi tesisat işlerinde Yoncu tesisata ulaşabilir güvenle hizmet alabilirsiniz. Kolay gibi gözüken sıhhi tesisat işlemleri aslında son derece beceri ve yeterlilik ister. En ufak yapılacak hatalı bir işçilik sizlere daha pahalıya patlayabilir. Bu sebeple mutlaka destek alacağınız uzmanı doğru seçmelisiniz.

Musluklarınızda, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş dahil her tür alandaki sorunlara hızlı çözüm buluyoruz. Bizi arayıp konum bildirmeniz yeterlidir hemen vereceğiniz adrese en yakındaki ekibimiz yönlendirilir.

İncirli Su Kaçağı Tespiti

İncirli Su Kaçağı Tespiti

Binalar ve her türlü yaşam alanlarında su kaçağı oluşması durumunda öncelikle kaçağın yerinin tam tespiti gereklidir. Bunun içinde kişisel beceri yeterli olmaz özellikli cihazlar ve kameralı makinelerin kullanılması gerekir. Su kaçakları genelde görülmeyen yerlerde odluğu için beton ve duvarlar termal kameralı cihazlarla taranmalıdır.

Oturduğunuz dairenin tavanında su damlacıkları, duvarlarınızda kararma, rutubet, boya dökülmesi, kabartı benzeri sorunlar daire içinde görüyorsanız sizde su kaçağına maruz kalmış olabilirsiniz. Yoncu tesisat su kaçağını %100 nokta tespiti ile yerini bulmaktadır.

Üst kattan su akıyor, Üst daireden su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıntısı var, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetler en sık görülenlerdir.

İncirli Klozet Açma

Klozet tıkanıklığına karşı alınacak önemler aslında bilinmektedir ve son derece basittir. En önemli detay hiç bir şekilde iri hacimli yabancı isimlerin klozet içine atılmaması gereklidir. Şayet bu hata yapılıp klozet tıkandıysa basit pompa yardımı ile açmak kolay olmayacaktır. Bizlere ulaştığınızda özel cihaz ve ekipmanlar ile adrese gelir ve tıkanıklığı kolayca gideririz.

Yoncu tesisat tam donanımlı ekip araçlarında tıkanıklık açacak her tür ekipman hazır şekilde bulunur. Sizlere vereceğimiz tüm tesisat tıkanıklık açma hizmetleri işçilik garantili olarak sunulmaktadır.

İncirli Tesisat Hizmetlerimiz

İncirli semtimiz ve civar bölgelerde her tür tesisat arızasında hangi mahallede olursanız olun adrese geliyoruz. Gece gündüz 7/24 bizi çağırabilirsiniz.

İncirli Tıkalı Gider Açma

Giderlerin tıkanması yapı içinde bir çok olumsuz duruma sebebiyet verir. Evin tek bir noktasında değil bir çok farklı bölgesinde giderler vardır. Mutfak veya banyo giderleri birbirine benzesede giderleri farklıdır. Nokta tespit işlemi ile tıkanıklık bulunur ve giderleriniz garantili şekilde firmamız tarafından açılır.

Yoncu tesisat firmamız yapınızdaki logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma sorunları için özel teknolojik cihazlar ve donanım kullanır. Han türde bir tıkanma yaşıyor olursanız olun bir kaç dakika için sorun giderilmektedir.

Evm Tesisatlarda Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler

Tesisatlarda tıkanmanın engellenmesi ve önlenmesi sizin elinizdedir. Yaşam alanı daire içinde lavabo, klozet tıkanabilir ve pis su tesisat borularınızda tıkanma yaşayabilirsiniz. Kapalı alanlarla birlikte dış alanlarda da pimaş tıkanması, logar tıkanmasıda ciddi tesisat tıkanmalarıdır. Tıkanma oluşmuşsa buna neden olan bazı yabancı maddeler kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddelerdir.

Tıkanıklık sorunlarınızda vakit kaybetmeden Yoncu tesisata ulaşıp destek alınız. Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızalarına hemen müdahale ederiz. İncirli su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız servis sağlıyoruz. 0538 293 26 16 hattımız üzerinden tesisatçı çağırın.

İncirli su tesisatçısı firmamızda su kaçağı ve tüm tesisat konularında yetişmiş tecrübeli uzmanlar görev almaktadır. Yaşadığınız her su kaçağı ve tesisat arızasında bizlere 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilirsiniz.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara