Su Kaçağı Tespit Bulma

Haznedar Tesisatçı 7/24 Su Tesisatçısı - Su Kaçağı Tespit Bulma
Haznedar Tesisatçı

Haznedar Tesisatçı 7/24 Su Tesisatçısı

Semtinizde bir kaç dakikada yerinize gelecek tesisatçı firmasını arayın. Haznedar Tesisatçı 7/24 Su Tesisatçısı arayışınızda hemen gelir ve arızayı kolayca gideririz. Tesisatçı numaramız 0538 293 26 16 olup 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Gece veya gündüz saat kaç olursa olsun acil tesisat işlerinizde gelmekteyiz.Sıhhi tesisat işlerinizde, su kaçağı ve sızıntısı arızalarında, tıkanıklık açma, kalorifer tesisatı tamir onarım işlerinde en uygun servis ücretleri ile çalışıyoruz. Yoncu tesisat tecrübeli ve deneyimli işinin ehli ustalarından hizmet alın.

Haznedar Su Tesisatçısı

Haznedar Su Tesisatçısı

Haznedar semtimizde tüm yaşam alanı konutlara ve ticari mekanlara tesisat arıza tespiti, tamir ve onarım hizmeti veriyoruz. Bölgede bulunan konutlar, iş yerleri, dükkanlar, mağazalar, depolar, fabrika atölye, okul ve tüm kamusal binalar hizmet alanımız içindedir.

Su tesisatçısı olarak oldukça geniş bir alanda hizmet veriririz. Sıhhi tesisat başta olmak üzere yapılarda bir çok farklı tesisat sorunu oluşabilmektedir. Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider tıkanması bunlardan bazılarıdır.

Yoncu tesisat Haznedar semt ve mahallesinde yıllardır ara vermeden soluksuz hizmet vermektedir. Firma merkezimize en yakın semt olan bölgeye ortalama adrese 10 dakika içinde ulaşırız.

Haznedar Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat kolay ve basite alınacak sorunlar değildir. Sıradan geçiştirme tamir işleri sizleri ileriki yıllarda daha büyük sorunlara götürür. Bu sebeple mutlaka işinde uzman ve deneyimli kişilerden hizmet almaya özen gösteriniz.

Musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş gibi alanlar sıhhi tesisat arıza alanı içine girmektedir. Bu bölgelerde oluşacak arızalarda öncelikle tespit işlemi yapılır ve sorunun kaynağı bulunduktan sonra tamir onarım yapılır.

Haznedar Su Kaçağı Tespiti

Haznedar Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı yapınızı ciddi şekilde tehdit eden tesisat sorunudur. Bu sorunla başa çıkmak için kesinlikle kişisel beceri ve kabiliyet yetmez. Dünya genelinde bu sorunla mücadele için özel cihazlar ve ekipmanla geliştirilmiştir. Firmamız yoncu tesisat bünyesinde de su kaçağı bulmak için özel kameralı görüntü sağlayan ve ses dinlemesi yapan cihazlar kullanılır.

Yoncu tesisat %100 nokta tespiti yaparak su kaçağının yerini bulur ve sizleri ciddi masraflar yapmaktan kurtarır. Hatalı yapılacak bir su kaçağı bulma işleminde kırma dökme çok yaşanır ve geriye sizlere ciddi bir tadilat işi kalır. Bunun önüne geçmek için mutlaka profesyonel su kaçağı hizmeti alınız.

Su kaçağı sorunu yaşıyorsanız sizlerde şu şikayetleri alırsınız ; Üst kattan su akıyor, Üst daireden su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıntısı var, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetlerdir.

Haznedar Klozet Açma

Klozet sürekli tıkanıyorsa farklı nedeni vardır ancak seyrek olarak yaşıyorsanız kullanıcı kaynaklıdır diyebiliriz. Klozet içine atılan yabancı cisimlerin tıkanıklığa neden olduğu bilinmektedir. Kulak çubukları, pet, çocuk bezleri, kağıt havlular, peçeteler ve diğer isimler tıkanma sebebidir.

Yoncu tesisat klozet tıkanmalarında %100 sizlere çözümler sunar. Şimdiye kadar İstanbul semtlerinde binlerce kez bu işlemi yaptık ve açamadığımız klozet bulunmamaktadır. Profesyonel cihazlarla gelir ve tıkanan yeri bulur ve bir kaç içinde sorunun çözümünü sağlarız

Haznedar Tesisat Hizmetlerimiz

Güngören Haznedar ve civar semtlerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Haznedar Tıkalı Gider Açma

Giderler tıkanırsa bir çok daire sahibi ne yapacağını bilemez. Ancak bu sorunu şehrimiz İstanbul’da bir çok kişi sürekli yaşamaktadır. Gider tıkanmasının sebepleri belli iken çözümleride firmamızda bellidir.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma sorunları için özel teknolojik ekipmanları ile vereceğiniz adrese ulaşır ve sorunu kolayca giderir. Gider sıkandıysa siz eski usullerle açmayı denemeden bize ulaşkşınız. Yapılacak yanlış işlemler daha büyük zararlara neden olabilir.

Haznedar Tesisatçı Telefonu

Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat ekiplerimiz her zaman size en yakındaki ekiplerdir. Haznedar su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Haznedar su tesisatçısı firmamızda su kaçağı dahil tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlar görev almaktadır. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara