Su Kaçağı Tespit Bulma

Hamidiye Tesisatçı & Su Tesisatçısı 7/24 0538 293 26 16
Hamidiye Tesisatçı

Hamidiye Tesisatçı & Su Tesisatçısı 7/24

Uzaklarda tesisatçı aramanıza gerek kalmadan bölgenizin su tesisatçısı ile çalışın. Hamidiye Tesisatçı & Su Tesisatçısı işleriniz için aralıksız hizmetimiz vardır. 0538 293 26 16 numaradan tesisatçı çağırmak için saat kısıtlaması olmayıp 7/24 servis verilir.

Hamidiye mahallesi su tesisatçısı işlerinde her müşterimize garantili işçilik & tamir onarım hizmeti verilir. Musluk tamiri, Sıhhi tesisat tamiri, Kalorifer tesisatı tamiri, Noktasal su kaçağı tespiti ve diğer her tesisat işinizde uygun fiyatlarla ve işçilik garantili hizmetleri sağlar.

Hamidiye Su Tesisatçısı

Konut ve dairelerde tesisat arıza ve problemleri sıklıkla çıkar. Olmadık zamanlarda gecenin her hangi bir saatinde bu tür sorunlarla karşı karşıya kendinizi bulabilirsiniz. Acil tesisatçı servisi sağlayan Yoncu tesisat konutlar, iş yerleri, dükkanlar, mağazalar, depolar, fabrika atölye, okul ve diğer tüm yapılar için bu hizmeti acil şekilde sağlar ve sizi bu dertten kurtarır.

İstanbul Kağıthane civarında sizlere en yaygın Su tesisatçısı hizmeti biz sağlıyoruz. Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanması sorunları müdahale alanımızdır.

Yoncu tesisat Hamidiye mahallesinde sizlere talebiniz sonrasında 15 dakikada gelir.

Hamidiye Su Tesisatçısı

Hamidiye Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Evinizin sıhhi tesisat işlerini sıradan kişilere yaptırmayın. Yıllarca benzer sorunlar ve arızaları almamak istiyorsanız bir defa kaliteli işçilik hizmeti alın yıllarca rahat edin. Servis bünyemizde görev alan tüm personelimiz tecrübeli teknisyenlerden oluşmaktadır. .

İşimizi severek ve bilerek yapıyoruz. Kadromuzla tesisatın her alanında deneyimi bulunan uzman teknisyenler görev yapar. Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların hepsinde musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız. Sıhhi tesisat firmamızda bu alanda en yüksek tecrübeye sahip uzmanlar çalışır.

Hamidiye Su Kaçağı Tespiti

Hamidiye Su Kaçağı Tespiti

Şahsınıza ait daire veya komşu dairede su kaçağı varsa öncelikle yerinin bulunup tam olarak tespitinin yapılması gerekir. Su kaçağı tespiti yapıldından %100  emin olunmasından sonra su kaçağı ve sızıntı tamir & onarımı yapılır.

Yoncu tesisat tesisat ekibinden yurtdışından ithal edilmiş özel su kaçağı cihazları kullanılır. Kullandığımız bu gelişmiş cihazlar sayesinde su kaçağının ilk oluştuğu yerin %100 nokta tespiti ile yapılır ve sonrasında tamir işlemi yaparız. Kırmadan su kaçağı tespiti ve tamir onarım için bize ulaşınız.

  • Üst kattan su akıyor
  • Üst daireden su geliyor
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var
  • Banyodan Alt kata Su akıyor
  • Parkelerim kabarıyor
  • Duvarların kabarıyor
  • Duvarlar ve tavan sararıyor

Hamidiye Klozet Açma

Klozetlerin tıkanması ekimizin istanbul içinde en sık karşılaştığı sorunlardan biri olarak öne çıkıyor. Tarafınızdan atılan peçete, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, ıslak mendil, ped, çocuk bezi ve diğer cisimler tıkanmaya neden olur. Yoncu tesisat Klozet açma servisimiz sizlere ulaşırken özel kanca, delme cihazlar ve farklı ekipmanlarla donanımlı gelir. Büyük boyutlu tıkanmalarda ise firmamız özel kameralı sistemler kullanır. Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma işlerinde tam profesyonel işlem yapar. %100 çözümler sunan firmamız sadece kişisel beceri ile değil gerekli tüm teknolojik donanımlara sahiptir.

Hamidiye Tesisat Hizmetlerimiz

Hamidiye semti ve civar bölgelerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Hamidiye Tıkalı Gider Açma

Gider tıkanmalarının açılması için profesyonel ekiplerimiz sizlere en uygun fiyatlarla en garantili hizmeti verir. Her kaybettiğiniz dakika sorunun daha da büyümesine neden olur. Daha büyük ciddi sorunlar oluşmaması için bizi arayın bir kaç dakika içinde gelip sorunu ortadan kaldıralım. Yoncu tesisatın tıkanma arızalarında kullanmış olduğu Özel robot cihazları sayesinde giderler %100 kırmadan dökmeden tıkanıklığı açmaktadır. Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında tüm dünyaca benimsenmiş özel teknolojik ekipmanları kullanır. İşimizi şansa bırakmadan net kesin çözümler sunar.

Hamidiye Tesisatçı Telefonu

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, Pertek Temizleme, Pimaş Açma, Musluk Batarya Klozet Tamiri, Duşakabin Tamiri, Petek Yıkama, Gömme rezervuar tamiri, Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat firmasına ulaşınız. Hamidiye su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz. Hamidiye Tesisatçı & Su Tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara