Su Kaçağı Tespit Bulma

Florya Su Tesisatçısı - Tesisatçı - 7/24 Tesisat Tamiri
Florya Su Tesisatçısı

Florya Su Tesisatçısı

Her çeşit tesisat sorunlarında aynı gün çözüm sağlıyoruz. Florya Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Onarım hizmetleri kapsamında vermiş olduğumuz işçilik garantili olarak sağlanmaktadır. Sürekli aynı yerden tesisat sorunu veren arızalardan sıkıldınız mı? Yoncu tesisat tüm tesisat işçiliklerinde garanti vererek arızaların tekrar etmemesini sağlamaktadır.

Su kaçağı, tıkanıklık açma gibi tesisat işlerinizde sizlere uzman su tesisatçısı olarak hizmet sağlanmaktadır. Yoncu tesisat İstanbul merkezli çalışarak tesisatçı numarası 0538 293 26 16 ile çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Tesisat borularında oluşabilecek bütün arızalar için adresinize gönderilecek araçlar tam donanımlı olmaktadır. Bizi hemen arayarak çağrı merkezi uzmanlarına acil ise bildirmeniz gerekmektedir.

Florya Tesisatçı

Tesisat işi yaptıracaksanız firmanın iş becerisi, güvenilirliği, garanti koşulları olması gerektiğini bilmelisiniz. Yoncu tesisat olarak yapılacak olan tüm tesisatçı işleri garantili olarak yapılmasından ötürü aynı arızaların tekrar tekrar yaşanması söz konusu değildir. Evinize yakında tesisatçı arıyorsanız haftanın her günü Florya bölgesindeki tüm semtlerde ekibimiz bulunmaktadır. Sıcak su boru tesisatı, temiz su boru tesisatı, pis gider suyu boru tesisatı, kombi petek montaj temizleme, tuvalet lavabo ve küvet montajı gibi su ile ilgili bütün işleri barındırmaktadır.

Floya bölgesinde tesisatçı olarak verdiğimiz hizmetler, su kaçağı tespiti, su borusu tamiri, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş boru tıkanıklık açma, tesisat tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, petek temizleme, kombi bakımı, lavabo tıkanıklığı açma ve tüm gider açma hizmetlerini aynı gün gelip yapıyoruz.

Florya Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Florya su tesisatı sıhhi tesisat olarak sektörümüzde bulunan bütün iş kollarını yerine getiriyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde olan şirketimiz sizlere ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmeti birleştirmiştir. Kimi tesisat arızaları herkesin çözebileceği bir iş olmayabilir. İşi bilen kişiler ile çalışarak abartılı fiyatlar ile karşılaşmaz ve doğru zamanlama ile hızlıca işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Florya su tesisatçısı ekiplerimiz tarafından tüm tesisat işleri yapılarak ardından çıkan malzemeleri de sizlere teslim etmekteyiz. Örneğin bozulmuş, paslanmış yada kullanım durumu kalmayan parçaları da hurdacı aracılığı ile nakite çevirebilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan ve ekstra ücretler çıkartmadan tesisat işlerinizi Florya Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Onarım  olarak firmamızda yaptırabilirsiniz.

Florya Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Florya Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bir çok sebepten ötürü karşımıza çıkmaktadır. Fakat su kaçağı neden olur sorusuna net bir cevap tespit yapılmadan verilemez. Dairenizde yada duvarlarda su sızıntısı, kabarma yada küflenme gibi durumlar oluştu ise hemen tesisatçı çağırmalı ve müdahale edilmesini sağlamalısınız.

Müdahalesi geciken su kaçağı her geçen gün daha da ilerleyecek olup maddi ve manevi sizlere yükü artacaktır.

Florya su tesisatçısı olarak adresinize gelecek olan ekiplere su kaçak konularında profesyonel teknik personeller ve özel cihazlar olmaktadır. 0538 293 26 16 hattan bizleri arayarak su kaçağı ve sızıntı bulma hakkında hem talepte bulunabilir hem de bilgi alabilirsiniz. Borularda yıpranma var ise yoncu tesisat olarak paslanmaya karşı dayanıklı günümüze özel teknoloji ile üretilmiş olan borular takılmaktadır. Yanlış ve hatalı işçilikler hem yapıları bozar hem de yüksek maliyetli farklı tesisat sorunlarını karşınıza çıkarır. Doğru firma ile çalışarak yanlış müdahalelerin önüne geçin.

Florya Su Kaçağı Bulma

Florya Klozet Açma

Klozet tıkanması kimi durumlarda basit kimyasallar ile açılabilmektedir. Fakat marketlerden aldığınız maddeler ile açılmadı ise zorlamadan Acil tesisatçı olarak bize ulaşarak hemen destek talebinde bulunmalısınız. Kötü koku ve mikropların hızla artacağı ve yayılacağından ötürü oldukça hızlı davranmanız gerekmektedir. Ev klozeti tıkanma, iş yeri klozeti tıkanma gibi sorunlar için yoncu tesisat ile günün 24 saati ulaşabilir ve gündüz/gece vardiyalı çalışan ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Florya klozet açma işlemi için ekibimiz bünyesinde uzman kişiler çalışıyor olmaktadır. Ekiplerimiz değerinde fiyatlar ile sadece uzmanlık alanlarında hizmet vermektedir. Klozet açma dışında tesisat firmamızdan Klozet iç takım arıza tamiri, Klozet montajı ve tamiri, klozet içine su kaçırma sorunları içinde yoncu tesisat olarak işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Florya Tesisat Hizmetleri

Florya bölgesinde 20 yılı aşkın süredir sürekli aktif olarak ve her geçen gün artan kadromuz ile hizmet verilmektedir. Ekip bünyemizde çalışan bütün personeller işinde tecrübeli ve %100 hedef odaklı çalışmaktadır. Doğru tespit, doğru zamanlama, doğru işlemler ile tesisat sorunlarınız aynı noktadan tekrar etmeyecek şekilde müdahale yapılır.

Gündüz ve gece İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tamamında çalışıyoruz. Su tesisatı boruları özellikle eski yapılarda paslanmış ve güçsüz olmasından kaynaklı olarak en ufak bir yanlış müdahale ile zarar görebilir. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılacak yanlış müdahaleler sizlere ekstra masraf çıkartacağını bilmeniz gerekmektedir.

Florya bölgesinde bütün tesisat işlerini en doğru ve kaliteli parçalar ile verilmektedir.

 • Florya Lavabo Açma
 • Florya Su Kaçağı Tamiri
 • Florya Pimaş Açma
 • Florya Kanal Açma
 • Florya Petek Temizleme
 • Florya Su Kaçağı Bulma
 • Florya Kombi Montajı
 • Florya Musluk Batarya Tamiri
 • Florya Mutfak Gideri Açma
 • Florya Klozet Musluğu Tamiri
 • Florya Sıhhi Tesisat İşleri
 • Florya Kalorifer Tesisat tamiri
 • Florya Klozet Sifon Tamiri
 • Florya Kombi tesisat Bakım ve Temizliği
 • Florya Gömme Rezervuar tamiri
 • Florya Kombi Bakımı
 • Florya Tesisat Yenileme
 • Florya Küvet Tıkanıklık

Florya Tıkalı Gider Açma

Floya tıkalı gider açma işlemi uygulanırken öncesinde gider tıkanması neyden ötürü oluştuğu tespiti yapılmaktadır. Gideri tıkayan cisim yada atıklar tarafınıza gösterilerek tekrar aynı durum oluşmaması için sizlere bilgi verilmektedir. Yoncu tesisat firmamız logar, pisuvar, pimaş, mazgallar da özel cihazlarla açma işlemi yapar.

Tesisat tıkanıklığı sorunların tamamen özel cihazlar ile müdahale edilmesi gereken ve işi bilmeyen kişiler tarafından müdahalesinde yeni arızaların ortaya çıkacağı gerçektir. Acemi ve yetersiz kişilerde alacağınız hizmetlerde ciddi maliyet açısından zararlar görme olasılığınız vardır Tesisat tıkanması yaşamamak için suda çözümlenmeyen hiç bir parçayı gidere atmamalısınız.

Tesisat tıkanıklığı sorunlarında yetkin kişilerden hizmet almalı ve süreci zorlaştırmamalısınız.

Dairede Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

Gidere atılarak tıkanmaya sebep olan etkenler, kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddeleri gidere atılıyorsa mutlaka tıkanma sorunu ile karşılaşacaksınız demektir. Gider borularında herhangi bir tıkanıklık sorunu yaşamamak için bu tarz suda çözümlenmeyen çöpleri asla giderlere atmayınız.

Yoncu tesisat profesyonel olarak tesisatçılık hizmeti veren şirketimiz sizlere tüm tesisat işleri hakkında uzman destek sağlayabilmektedir. Tesisat sorunları ilk fark edildiği hemen bizleri tesisatçı telefon numarası 0538 293 26 16 ile ulaşarak hemen bilgi yada ekip talebinde bulunabilirsiniz.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara