Su Kaçağı Tespit Bulma

Erenköy Tesisatçı Su Tesisatçısı 25TL - Su Kaçağı Tespit Bulma
Erenköy Tesisatçı

Erenköy Tesisatçı Su Tesisatçısı 25TL

Arızalı su tesisat işleri, tıkanıklık ve gider sorunu için arayın. Erenköy Tesisatçı aracımız 20 dakika içinde adresinizde olur. Klozet mi tıkandı? Lavabodan su mu gitmiyor? Üst kattan su mu sızıyor vakit kaybetmeyin hemen Yoncu tesisat ile iletişime geçin.

Su tesisatçısı acil çağrı merkezi numarası 0538 293 26 16 7/24 açıktır. Sorun daha fazla büyümeden bizlere ulaşın uzman tesisat ekiplerimiz kısa sürede yaşanan sorunu çözsün. Erenköy ve civar semtlerde sizlere en yakındaki su tesisatçısı biziz. Çağrı kaydınızla birlikte hemen geliriz.

✅Kamera İle Hizmet:Su Kaçağı Tespiti
✅Robotla Hizmet:Tıkanıklık Açma
✅Profesyonel Tesisatçı:7/24 Hizmet
✅Makine İle Servis:Kombi Petek Temizleme
✅Tesisat Tadilat:Komple Anahtar Teslim Tesisat
✅Klozet Tamiri :Orjinal Yedek Parça
✅Bakır Boru Hizmeti :Geniş Servis Ağı

Erenköy Tesisatçı

Tamir onarım ekibimiz içinde sıhhi tesisat ustaları, su kaçağı bulma ekipleri, tıkanılık açma sevisi personeli bulunur. Adresinize gelecek olan personelimiz arızanın tipine göre özel teknolojik cihazlarla gelecek olup sorunun kaynağını bulup uzun ömürlü çözüm sağlayacaktır. Sizin için doğru personeli yönlendirmek için 0538 293 26 16  numaradan yaşadığınız sorunu detaylı şekilde aktarmanız yeterli. Saat kaç olursa olsun arayın geliriz. Nitelikli kaliteli işçilik ve uygun fiyatlı hizmet veririz.

Erenköy su tesisatçısı

Erenköy Su Tesisatçısı

Su tesisat arızaları farklı noktalarda yaşanabilir. Kimi zaman kombi kaynaklı tesisat arızları, kimi zaman musluk ve ana tesisat sorunları görülür. Kalorifer tesisat sorunlarda kombi teknik biriminden yetkin personel gelir. Gözle görülmeyen beton zemin altı tesisat arızalarında ise özel görüntü kameralı cihazlarla arızanın yer tespitini bir kaç dakika içinde yaparız.

Bizi aramanız için işin büyük ve çok önemli olması gerekmez. Yoncu tesisat müşterileri arasında iş ayrımı yapmadan ufak büyük demeden yardımınıza koşar. Çünkü yıllardır aynı kalitede işçilik hizmeti veriyor ve mutlu müşteri sayımızı artırıyoruz. Garantili tesisat işçilik hizmetini her müşterimiz gibi sizlerde alırsınız.

Erenköy Su Kaçağı Tespiti

Erenköy Su Kaçağı Tespiti

Tesisat işlerinin en zorlu alanı su kaçağı sorunudur. Genelde bu tür sorunları gözle görmek pek kolay olmaz. Çoğu zaman beton altında oluşan kaçaklardır. Yüzdeki yaşanan su kaçaklarında müdahale ve onarım kolaydır. Zemin altında oluşan su sızıntıları ise ancak özel cihazlar iile bulunabilir. Gizli su sızıntıları sizin dairenizden bir alt katın tavanından kendini gösterir. Komşu daireniz sizden kaynaklı zarar görebilir ve sorunu çözmenizi isteyebilir. Bu nedenle tek yapmanız gereken 0538 293 26 16  telefon hattından Yoncu tesisat su kaçağı tespiti ekibinizi aramanızdır.

Erenköy su tesisatçısı ekibimiz kaçak işlemlerinde %100 nokta tespiti yapar. Su kaçağı daire içinde her nerede oluşursa oluşsun buluruz. Su kaçağı tespit işlemi ortalama 15 ile 20 dakika arasında bulunur.

Erenköy Klozet Açma

Erenköy Klozet Açma

Klozet arızaları hem tıkanıklık hemde pimiş kaynaklı olabilir. Kimi zaman klozet içindeki şifon arızaları giderilir kimi zaman ciddi klozet tıkanmaları oluşur. Erenköy klozet açma için şimdiye kadar bir çok kişiye hizmet verdik. Mobil gezici servis aracımız bölgeniz yakın konumdadır. Klozet tıkandıysa kullanım yapmadan Yoncu Tesisatı arayın hemen gelsin.

Tıkalı Gider Nasıl Açılır?

Tıkalı Gider Nasıl Açılır?

Gider tıkanmaları açılması için öncelikle tesisat firmasında teknik ekipman bulunması gerekir. Eski yöntem ve usuller ile açmaya zorlamak sizlere ciddi zarar verebilir. Giderler açılırken firmamız kameralı görüntüleme cihazlarından faydalanır. Daire tesisatı yada bina ana tesisatında yaşanan tıkanma çökme gibi sorunlarda özel alet kullanıp tıkanılığı açıyoruz.

Robot cihazların kullanımını yaklaşık 10 yıldır yapıyoruz. Bu sayede daire içinde kırma dökme yapmıyoruz. Çünkü yetkisiz kişilerin yaptı tıkanıklık açma işlemleri nedeni ile bir çok kişi ciddi tadilat masrafları ile karşılaşır. Yoncu tesisat ise hem garantili işçilik hemde uzun ömürlü çözümleri en uygun fiyatlarla sizlere sunar.

Neden Tıkanıklık Olur?

Banyo gider, küvet gider, lavabo, klozet giderlerinden bir çok sebep tıkanmaya neden olabilir. Binanın tesisat boruları yetersiz ve ufak ise atılan yabancı maddeler bir yerde tıkanabilir. Tuvalet giderlerine atılan kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet gibi maddeler tıkanıklık yapar.

Lavabolarda ise yemek artıkları, çay posası gibi atıklar belli bir süre sonra dirsek kısımlarında tıkanma yapar. Lavaboya şayet sürekli yağ artıklarıda döküyorsanız ilerse bu konda sorun yaşayacaksınızdır.

erenköy su tesisatı

Erenköy Tesisat Hizmetlerimiz

Aşağıda listelediğimiz tüm tesisat işlerinizde bizleri arayabilirsiniz. Listede bulunmayan arıza sorunlar içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

 • Lavabo açma
 • Kanal açma
 • Petek temizleme
 • Pimaş açma
 • Kombi tesisat bakım ve temizliği
 • Musluk batarya tamiri
 • Klozet tıkanıklık açma
 • Klozet sifon tamiri
 • Kalorifer tesisat tamiri
 • Sıhhi tesisat tamir işleri
 • Gömme rezervuar tamiri
 • Duşakabin montaj ve tamiri
 • Mutfak gideri açma
 • Su Kaçağı Tespiti
 • Su kaçağı Tamiri
 • Klozet musluğu tamiri
 • Kombi montajı
Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara