Su Kaçağı Tespit Bulma

Edirnekapı Tesisatçı & Su Tesisatçısı 30 TL
Edirnekapı Tesisatçı

Edirnekapı Tesisatçı & Su Tesisatçısı 30 TL

Dükkan ve evlere su tesisat arızalarından hemen tesisatçı gönderiyoruz. Edirnekapı Tesisatçı & Su Tesisatçısı gereken her durumda bizlere 7/24 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilirsiniz. Saat kaç olursa olsun haftanın 7 günü sizlere ulaşıyoruz. Su tesisatı, sıhhi tesisat, kalorifer ve kombi tesisatı dahil tüm sorunlarda bize ulaşınız.

Edirnekapı mahallesi su tesisatçısı çağrınız gerekiyorsa 15 dakikada adresinize geliriz. Musluk tamiri, Sıhhi tesisat tamiri, Kalorifer tesisatı tamiri, Noktasal su kaçağı tespiti ve diğer her tesisat işinizde uygun fiyatlarla adrese servis veriyoruz.

Edirnekapı Su Tesisatçısı

Su tesisat arızaları kimi zaman ufak boyutlu sorun gibi görülsede dikkat edilmemesi veya fark edilmemesi durumunda ciddi masraflı arızalara dönüşür. Bizim firma olata tavsiyemiz her su tesisat sorununu ciddiye almanız ve görüldüğü durumlarda profesyonel destek almanız yönündedir. Yoncu tesisat konutlar, iş yerleri, dükkanlar, mağazalar, depolar,  atölye, okul ve diğer tüm yapılar için bu hizmeti en uygun fiyatlarla ayağınıza getirir.

İstanbul Su tesisatçısı hizmetlerinde düzenli servis mahiyetinde hizmet veren ender firmalardan biriyiz. Birden fazla aracımız Avrupa yakasında aynı anda bir çok müşterimize hizmet vermektedir.Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanması sorunları müdahale alanımızdır.

Yoncu tesisat Edirnekapı mahallesinde sizlere talebiniz sonrasında 15 dakikada gelir.

Edirnekapı Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat tamiri, onarım işleri, değişim ve montaj işleri, yedek parça, arıza tespit dahil her detayda biz varız. Mobil tam donanımlı araçlarımız sizlere ufak büyük demeden her tür sorunda ulaşır ve kalıcı uzun ömürlü çözümler sağlar.

İstanbul Yoncu tesisat ekipleri içinde sıhhi tesisatta uzmanlaşmış bir çok tecrübeli personel bulunur. Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların hepsinde musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız. Sıhhi tesisat firmamızda bu alanda en yüksek tecrübeye sahip uzmanlar çalışır.

Edirnekapı Su Kaçağı Tespiti

Ev ve iş yerlerinde en yüksek maliyetli tesisat arızalarının başında su kaçakları gelir. Bu sorun yaşandığında iki türlü işlem yapılmaktadır. Birincisi öncelikle su kaçağının tespit edilmesi ve yerinin bulunması gerekir. İkinci işlem ise bulunan su kaçağının tamir & onarım işlemidir.

Su kaçağı bulmak için eski usul ve teknikler kullanmıyor ve evinizi molozlar yığınına çeviriyoruz. Sizlere hizmet verecek ekiplerimiz su kaçağı bulmak için geliştirilmiş ve üretimi yapılan özel teknolojik cihazlarla işlem yapacaktır. Amacımız ve hedefimiz sizlere kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisi vermektir.

  • Üst kattan su akıyor
  • Üst daireden su geliyor
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var
  • Banyodan Alt kata Su akıyor
  • Parkelerim kabarıyor
  • Duvarların kabarıyor
  • Duvarlar ve tavan sararıyor

Edirnekapı Su Kaçağı Tespiti

Edirnekapı Klozet Açma

Konur ve ofis klozetleri tıkanıyorsa genelde en çok atılmış, peçete, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, ıslak mendil, ped, çocuk bezi ve diğer cisimlerin atılmasından kaynaklanır. Klozet tıkanma açma servisimiz sizlere ulaşırken özel kanca, delme cihazlar ve farklı ekipmanlarla donanımlı gelir. Büyük çaptaki tıkanmalarda ise firmamız özel kameralı sistemler kullanır.

Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma işlerinde tam profesyonel işlem yapar. %100 çözümler sunan firmamız sadece kişisel beceri ile değil gerekli tüm teknolojik donanımlara sahiptir.

Edirnekapı Tesisat Hizmetlerimiz

Edirnekapı semti ve civar bölgelerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Edirnekapı Tıkalı Gider Açma

Edirnekapı Tıkalı Gider Açma

Yılın 365 günü aralıksız soluksuz daire sahiplerine tıkalı gider açma hizmeti veririz. Giderlerde tıkanma oluşuysa iş yeri veya yaşam alanını ciddi oranda kötü etkilenir. Bundan dolayı zaman kaybetmeden hemen işlem yapılıp açılması gerekir. Yoncu tesisatın bu alanda kullanmış olduğu Özel robot cihazları sayesinde giderler %100 kırmadan dökmeden tıkanıklığı açmaktadır.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında tüm dünyaca benimsenmiş özel teknolojik ekipmanları kullanır. İşimizi şansa bırakmadan net kesin çözümler sunar.

Edirnekapı Tesisatçı Telefonu

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, Pertek Temizleme, Pimaş Açma, Musluk Batarya Klozet Tamiri, Duşakabin Tamiri, Petek Yıkama, Gömme rezervuar tamiri, Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat firmasına ulaşınız. Edirnekapı su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Edirnekapı Tesisatçı & Su Tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara