Su Kaçağı Tespit Bulma

Bulgurlu Su Tesisatçısı - En Hızlı Bulgurlu Tesisatçı 30 TL
Bulgurlu Su Tesisatçısı

Bulgurlu Su Tesisatçısı

Eviniz için e her türlü mekan için tesisat tamir onarım servisi hizmeti veriyoruz. Bulgurlu Su Tesisatçısı 7/24 Sıhhi Tesisat Su Kaçağı işlerinizde uygun servis ücretleri Yoncu tesisat ekiplerinden hızlı ve kaliteli hizmet alın. Acil tesisatçı çağırmak için 0538 293 26 16 numarayı aramanız yeterlidir.

Su tesisatçısı bulmak için dışarı çıkıp sokak sokak aramanız gerek yok. Yeterli sayıdaki teknik ekibimiz ve tam donanımlı araçlarımızla İstanbul Anadolu yakası Bulgurlu semtinde hizmetimiz vardır. Arayın tesisatçınız ayağınıza gelsin.

Bulgurlu Su Tesisatçısı

Bulgurlu Tesisatçı gün içi hizmet bölümlerimiz şunlardır; Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma ve tüm gider açma hizmetlerinde adrese geliyoruz.

Yoncu tesisat yapılarınızı ve binanızı korur tüm önlemlerini alır kırmadan dökmeden arıza tespiti yapar. Tamir ve onarım için gerekli tüm özen gösterir sizlere minimum masraf çıkaracak şekilde hizmet veririz.

Bulgurlu Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat arızası yaşıyorsanız ve kendiniz çözüm bulamadıysanız vakit kaybetmeyin bizi arayın. Siz ve adresinize yakında mutlaka tesisat ekibimiz vardır. En yakındaki aracımız ve ustalarımız vereceğiniz adrese hemen yönlendirilir.

Sıhhi tesisat basit gibi görünsede nitelikli işçilik gerektirir. Yapılacak en ufak işçilik hatası yıllarca aynı sorunları tekrar yaşamanız anlamına gelir. Bundan dolayı mutlaka ufak büyük demeyin en iyi işçilik için kurumsal çözümler sunan firmamıza ulaşın.

Bulgurlu Su Kaçağı Bulma

Bulgurlu Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı yapıların düşmanı ve en ciddi sorunlarından biridir. Daire sahiplerinin en yoğun şikayetleri şöyledir; Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst komşudan bize su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıyor, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor. Sizinde bu türde şikayetleriniz varsa su kaçağı sorunu yaşıyorsunuzdur.

Bulgurlu su tesisatçısı firmamızda deneyimli tecrübeli teknisyenlerimizle hemen gelip özel cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti ve tamir onarımı sağlarız.  0538 293 26 16 hattan bizleri arayarak su kaçağı ve sızıntı bulma hizmeti alabilirsiniz.

Bulgurlu Klozet Açma

Klozet tıkanıklığı hayatı ve yaşamı son derece kötü ve ciddi etkileyen tesisat arızalarından biridir. Klozet tıkanması sürekli yaşanan bir arıza olmasada kişisel hatalar nedeni ile yapılarda klozetler tıkanmaktadır. Klozetlere atılan yabancı maddeler ufak borulardan oluşan giderlerin tıkanmasına neden olabilir. Yeni yapılmış bina ve inşaatlarda ise gidelerde unutlan harç artıklarıda zamanla tıkanmaya sebep olabilir.

Klozet açma uygulamasını eski teknik ve yöntemlerle yapmıyoruz.  Sadece bu iş üzerine uzmanlaşmış teknik personellerimizi adresinize gönderiyoruz. Klozet açma dışında tesisat firmamızdan Klozet iç takım arıza tamiri, Klozet montajı ve tamiri, klozet içine su kaçırma sorunları içinde hizmet alabilirsiniz.

Bulgurlu Tesisat Hizmetlerimiz

Bulgurlu semtinde listelediğimiz tüm tesisat arızalarında hizmeti olup bizleri arayabilirsiniz. Listede bulunmayan arıza sorunları içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

Bulgurlu Tıkalı Gider Açma

Tuvalet ve lavabolar tıkanıklığın sürekli yaşanabileceği bölümlerdir. Bunlar haricinde konutlarda logar, pisuvar, pimaş, mazgallar da zamanla tıkanabilir. Tesisat tıkanma arızalarınız varsa bizi arayın bir kaç dakikada adresinize gelelim. Tesisat tıkanmalarında uzman olmayan firma ve bireysel kişilerden hizmet almayınız. Başınıza yüksek masraflar açmak istemiyorsanız tıkanmayı açmak için uzmanından yardım alınız.

Konut ve Yapıdaki Tıkanıklığa Sebep Olan Etkenler

Yapılarda büyük tesisat sorunlarından biri tıkanmalardır. Lavabo, Wc ve Klozet içine atılan her yabancı madde tıkanmaya sebep olacaktır. Tıkanıklık sorunu ile sizde karşı karşıya kaldıysanız muhtemelen bu maddeler nedeni ile tıkanma oluşmuştur; kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet. Tesisatlarınızda sürekli tıkanma olmasın istiyorsanız mutlaka bunları atmamaya özen göstermelisiniz.

Dairenizde Mutfak lavaboları gün içinde yoğun kullanılmasından kaynaklı tıkanıklığı sıkça yaşayabilir. Evlerde, dükkan ve iş yerlerinde mutfak lavabosu içine atılan yağlar ve yemek artıkları ciddi sorun teşkil eder. Çay posasını da lavaboya içine sürekli boşaltılması halinde bir süre sonra tıkanma yapar.

Bulgurlu su tesisatçısı için şimdi bizi bu numaradan arayabilirsiniz.  0538 293 26 16 numaradan acil olarak arayabilir hemen hizmet alabilirsiniz.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara