Su Kaçağı Tespit Bulma

Birlik Mahallesi Su Tesisatçısı 25 TL - Su Kaçağı Tespit Bulma
Birlik Mahallesi Su Tesisatçısı

Birlik Mahallesi Su Tesisatçısı 25 TL

Evinin ve iş yerinizin tesisat sorunlarında bizi hemen arayın aynı gün gelelim. Birlik Mahallesi Su Tesisatçısı hizmetlerimiz haftanın her günü mobil ekibimizle hizmet vermektedir. Sıhhi tesisat sorunları, tıkanıklık ve gider açma, su kaçağı tespiti ve onarımı, musluk tamiri gibi tüm taleplerinizde bize ulaşın.

Su tesisatçısı için saatlerce beklemeye gerek yok. Tesisatçı telefon numaramız 0538 293 26 16 olup gün içinde mahallemizde hizmet vermektedir. Tesisat arıza ve sorunları ötelemeye gelmez ve hemen işlem gerekir. Bazı tesisat arızları ufak gibi görünsede ciddi zararlar verir ve telafisi çok maliyetli olur.

Birlik Tesisatçı

Esenler Birlik Tesisatçı ekibi olarak 10 yılı aşkındır bölgede servis veriyoruz. Daire su tesisatı, tıkalı klozet açma, banyo gideri, mutfak lavabo tıkanıklığı dahil her ür tesisat arızasından hemen adrese geliyoruz. Binanız veya iş yeriniz eski yada yeni olsun her tür tesisat yapısında tecrübemiz vardır. Yoncu tesisat ekiplerinden güncele en iyi hizmeti alırsınız.

Sadece su tesisat değil, doğalgaz ve petek tesisatının tüm sorunları ile de ilgileniyoruz. Yoncu tesisat bünyesinde bir çok tesisat işinde tecrübeye sahip uzmanları görev yapmaktadır. Lütfen telefonda yaşadığınız arızayı detaylı bildirin ona göre teknik personel gönderimi yapılsın.

Birlik Tesisatçı

Esenler Birlik Mahallesi Tesisatçı

Su tesisatı kaynaklı bir çok sorun daire içinde ve dışına yaşanabilir. Bu durumda yapmanız gereken ulaşabildiğiniz vanaları kapatıp Yoncu tesisat ulaşmanız gerekecektir. Ufak yada büyük demeden tüm tesisat işlerine koşuyoruz. Bir kaç dakika içinde adresinize su tesisatçısı ekibimizi gönderiyor ve sorunu gideriyoruz.

Sıhhi tesisat ve petek kombi tesisat işlerinde tam donanımlı ekipmana sahibiz. Tesisat arızası bilinmiyorsa hemen tespit eder ve onayınızla birlikte tamirine başlarız. Arızların gözle görülmesi mümkün olmayan noktalarda gelişmiş görüntülü sistemlerimizle arızanın kaynağını buluruz.

Esenler Birlik Mahallesi Tesisatçı

Birlik Su Kaçağı Tespiti

Yapıdaki su kaçağı sorunları en can sıkıcısı tesisata arızalarının başında gelir. Su sızıntıları ve kaçakları genelde beton içinde ulaşımı ve erişimi zor olan yerlerde görülür. Bu durumda yapılması gereken kameralı su kaçağı bulma cihazları ile kaynağın tespiti yapılır. Yoncu tesisat su kaçağı için 0538 293 26 16 numaralı telefondan sizlere 7/24 destek vermektedir.

Birlik su tesisatçısı firmamızda son yıllarda üretilmiş su kaçak cihazları kullanılır. Bu sayede daire içinde veya su kaçağının olduğu her hangi bir noktada kırma dökme yaşanmaz. Su kaçağı bulmak süremiz ortalama 15-20 dakika aralığındadır. Talebiniz dahilinde tespit işleminden sonra tamir onarım hizmetinide sağlıyoruz.

Birlik Su Kaçağı Tespiti

Birlik Mahallesi Klozet Açma

Klozet tıkanmaları eskiden olduğu gibi günümüzde de sıkça görülen banyo tesisat arızalarıdır. Wc ve Tuvalet sık sık tıkanıyorsa genel bir tesisat değişikliği gerekebilir. Yeni yapılarda ilk defa başınıza geliyorsa ciddi bir sorun teşkil etmeyecektir. Sık tıkanıklık yaşayanlarda tesisat boruları içinde binanın inşasından kalan molozlar yada harç atıkları neden olabilmektedir.

Klozet tıkanmasının önüne geçmek için kesinlikle içine yabancı madde atmayınız. Kulak çubukları, kağıt havlular, bebek bezleri ve diğer yabancı maddeleri kesinlikle klozetinize atmayın.

Birlik Mahallesi Klozet Açma

Tıkalı Gider Açma

Yaşam alanı dairelerde ve ticari binalarda farklı tür tıkanma sorunları görülür. İlk yapılması gereken işlem tıkanmanın nerede olduğunu bulmak ve sorunu çözmektir. Sonrasındaki işlem ise bir daha gider tıkanması olmaması için tıkanma nedenleri bulmak ve aynı sorunun defalarca yaşamanın önüne geçmektir.

Yoncu Tesisat Esenler Birlik Mahallesinde tüm tıkanıklık işçiliklerinde özel robot kullanımı yapmaktadır. Wc gideri, lavabo gideri, küvet gideri, püs ve temiz su giderleri dahil tümünde en titiz işçilik hizmetini sağlıyoruz. Tıkanan yeri bulmak için asla kırma dökme yapmıyoruz. Sizlere ek masraf çıkarmadan sorunu bir kaç dakika içinde çözüyoruz.

Tıkanmaya Sebep Olan Etkenler

Giderlerin içine atılan belirli belirsiz herşey tıkanmaya neden olabilir. Listede belirttiğimiz yabancı maddelerden bazıları şunlardır; kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet. Lütfen tesisatınızdan uzun süre sorun yaşamadan bir kullanım bekliyorsanız mutlaka yabancı isim atmamaya özen gösterin.

Mutfak lavaboları genelde bayanların kontrolündedir. Bu kısımda da en çok lavaboya dökülen yağlar ve yemek artıkları tıkanmaya sebep olur. Bununla birlikte eğer çay posasınıda lavaboya boşaltıyorsanız oda tıkanma nedenlerinden biridir.

Birlik Mahallesi Tesisat Hizmetlerimiz

Birlik Mahallesinden aşağıda listelediğimiz tüm tesisat işlerinizde bizleri arayabilirsiniz. Listede bulunmayan arıza sorunlar içinde lütfen telefonda bilgi alınız.

 • Lavabo açma
 • Kanal açma
 • Petek temizleme
 • Pimaş açma
 • Kombi tesisat bakım ve temizliği
 • Musluk batarya tamiri
 • Klozet tıkanıklık açma
 • Klozet sifon tamiri
 • Kalorifer tesisat tamiri
 • Sıhhi tesisat tamir işleri
 • Gömme rezervuar tamiri
 • Duşakabin montaj ve tamiri
 • Mutfak gideri açma
 • Su Kaçağı Tespiti
 • Su kaçağı Tamiri
 • Klozet musluğu tamiri
 • Kombi montajı
Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara