Su Kaçağı Tespit Bulma

Aydınlı Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Sıhhi Tesisat - Su Kaçağı Tespit Bulma
Aydınlı Su Tesisatçısı

Aydınlı Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Sıhhi Tesisat

Bölgedeniz haftanın 7 günü tesisat arızalarında hizmetimiz vardır. Aydınlı Su Tesisatçısı 7/24 Tesisat Tamir Sıhhi Tesisat  arıza onarım ve Acil tesisatçı taleplerinizde hemen geliyoruz. Kırmadan dökmeden özel cihazlarla arıza tespiti yapıyoruz. 0538 293 26 16 hattımız günün her saati açık olup bize ulaşabilirsiniz.

Sıhhi tesisat tamir, onarım, değişim montaj dahil her işinizde gelmekteyiz. Su tesisatçısı için sokaklarda ve dışarda usta aramanız gerek yok. Dairede tesisat sorunları her zaman gündüz saatlerinde oluşmaz gece kimsenin ayakta olmadı anlarda da sorunlar çıkabilir. Tesisat firmamız Yoncu tesisat bu nedenle İstanbul Anadolu yakasında 7/24 tam vardiya hizmet vermekte olup adrese gelmektedir.

Aydınlı Su Tesisatçısı

Yakındaki tesisatçı usta yada firma baıyorsanız Yoncu tesisat birden fazla araçla bir çok semt ve bölgededir. Aydınlı ve çevrenizde Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolabı montajı, yangın tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma,  gider açma işlerinizde profesyonel çözümler sağlıyoruz.

Her tesisat işinde farklı uzmanlık gerekir ve firmamızda her işin niteliğine uygun usta ve teknisyenler görev yapar. Yaşadığınız sorunu bize aktarmanız halinde tesisat sorununun niteliğine uygun tesisat ustası Yoncu tesisat tarafından adresinize yönlendirilecektir.

Aydınlı Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat işleri basit olmayıp kimi sorunlar ciddi masraflara neden olur. Beklenmedik sıhhi tesisat arızaları başına daha büyük sorun dert açabilir. Bu nedenle kesinlikle arızanın tespitini doğru yapıp giderilmesi acil gereklidir.

Tesisat firmamız arızalarınız için sıhhi tesisat konusunda 10 yıldan fazla deneyim ve tecrübeye sahip personelleri ile hizmet sağlar. Sizleri yaşadığınız arızdan bir kaç dakikada içinde kurtarmaktayız.

Aydınlı Su Kaçağı Bulma

Aydınlı Su Kaçağı Bulma

Su sızıntıları ve kaçakları yapılarda son yıllarda çok daha fazla görülmeye başlandı. Bunun birincil nedeni inşaat aşamasında kullanılan kalitesiz malzemelerin kısa sürede arıza vermesi, boruların çatlaması ve çürümesidir diyebiliriz. Yine bina yapım aşamasında borulara fark edilmeden verilen zararlar sonraki yıllarda su kaçağı ve sızıntı olarak sizlere geri döner.

Su kaçağı sorununuz varsa Alt katıma mutfaktan su akıyor, Üst komşudan bize su geliyor, Tuvaletten alt kata su akıyor, Banyodan Alt kata Su akıyor, Parkelerim kabarıyor, Duvarların kabarıyor, Duvarlar ve tavan sararıyor gibi şikayetlerinizin olması normaldir.

Aydınlı su tesisatçısı şirketimizde su kaçakları için özel yetişmiş ekipler ve karolar görev almaktadır. Kırmadan su kaçağı yapan ekiplerimize 0538 293 26 16 numaradan ulaşabilir ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

Aydınlı Klozet Açma

Sık karşılaştığımız tesisat arızalarından biride klozet tıkanma sorunlarıdır. Hiç bir klozet durduk yere tıkanma sorunu ortaya çıkarmaz. En büyük sebep klozete atılmış olan yabancı cisimler olarak karşımıza çıkmaktadır. Soruna tam teşhis koymak için tıkanma varsa tesisat borularının detaylı bir analizinin yapılması gerekmektedir. Bina yapımında gider boruları içinde bırakılmış olan harç artıkları veya başka artıklar sürekli tıkanmaya sebep verebilir.

Tesisat şirketimiz bünyesinde Klozet açma arızaları için en gelişmiş cihazlarla yüksek kalitede yapılır ve bir kaç dakika içinde yaşadığınız sorundan kurtulursunuz. Yakın bölgede oluşan tıkanmalarda basit işlemle açma yapılırken uzak bölge tıkanmaları ancak kameralı görüntülü cihazlarla yapılır.

Aydınlı Tesisat Hizmetlerimiz

Anadolu yakası Aydınlı semtinde yılın her günü tesisat hizmetleri verdiğimiz bölgedir. Bireysel daire sahiplerine, iş yeri sahiplerine, kamusal firmalara ve kurumsal tüm firmalara hizmet vermekteyiz.

Lavabo AçmaKombi tesisat Bakım ve TemizliğiPimaş AçmaKanal Açma
Petek TemizlemeSu Kaçağı BulmaDuşakabin Montajı ve TamiriKombi Montajı
Musluk Batarya TamiriGömme Rezervuar tamiriMutfak Gideri AçmaSu Kaçağı Tamiri
Klozet Musluğu TamiriSıhhi Tesisat İşleriKalorifer Tesisat tamiriKlozet Sifon Tamiri
Kombi BakımıTesisat YenilemeKüvet TıkanıklıkTüm Tesisat İşleri

Aydınlı Tıkalı Gider Açma

Evinizin ve her türdeki yapınızın Temiz su gideleri ve pis su giderleri farklı nedenlerle tıkanabilir. Bazen sizden kaynaklı bazen baden de diğer dairelerden kaynaklı yada çevresel faktörlerden kaynaklı tıkanmalar yaşanabilmektedir.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar için profesyonel tıkanma açma hizmetini vermektedir. Tıkanmanın hacmine göre ve özelliğine göre işlem yaparız. Her tür tıkanma sorununu deneyimli kadrolarımızla çözeriz.

Yaşam Alanlarında Tıkanıklığa Sebep Olan Nedenler

Konutlarda tıkanma yaşanan birden fazla bölüm ve alan vardır. Dairenizde lavabonuz tıkanabilir, klozet tıkanması yaşayabilir yada pis su tesisat borularınızda tıkanabilir. Pimaş tıkanması, logar tıkanmasıda ciddi sorunlar arasında yer almaktadır. Tıkanıklık sorununu neden olan bazı yabancı isimler de kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet vb gibi maddelerdir.

Tıkanma her ne kadar ciddi sorun olsada Yoncu tesisat firmamız uzmanları tarafından kolayca açılır. Hem tıkanma hem su kaçağı hemde tüm tesisat sorunları için bizi arayınız. Aydınlı su tesisatçısı servisimiz 7/24 aralıksız devam etmektedir. 0538 293 26 16 gsm numarası üzerinden tesisatçı çağırın.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara