Su Kaçağı Tespit Bulma

Atışalanı Su Tesisatçısı 30 Dakikada Servis 0534 880 0 42
Atışalanı Su Tesisatçısı Su Tesisat Sıhhi Tesisat

Atışalanı Su Tesisatçısı Su Tesisat Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat arızalarında, dair su tesisatçısı taleplerinizde bizi arayın. Atışalanı Su Tesisatçısı Su Tesisat Sıhhi Tesisat işlerinizde bölgede 10 yılı bulan süredir deneyimli ustalarımızla hizmet veriyoruz. Tüm basit ve zorlu tesisat işlerinizde bizi arayıp acil tesisatçı hizmeti alabilirsiniz.

Su tesisatçısı için çevrenizden tanıdıklarınızdan usta bulaya son. Bölgenizde her gün günün her saati adrese geliyor tesisat arızalarını gideriyoruz. Acil tesisatçı gerekiyorsa bizi  0538 293 26 16 bu numaradan aramanız yeterlidir. Daire tesisat işlerinizde, iş yeri ve dükkan tesisat arızları dahil tümünde hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Esenler Atışalanı Su Tesisatçısı

Esenler Atışalanı Tesisatçı ustası olarak çözemeyeceğimiz arıza ve sorun bulunmamaktadır. yaşadığınız tesisat arızasına göre gerekli ekipmanla donanımlı bir şekilde yerinize geliriz. Konut su tesisat işleri bir çok konuda bulunmaktadır. Bunlardan bazıları klozet tıkanıklık arızaları, banyo gider sorunları, mutfak lavabo tıkanıklığı su kaçağı tespiti, pimiş açma, pis koku tespiti gibi sorun ve arızalardır. Yoncu tesisat musluk tamirinden başlayarak ciddi tıkanıklık ve su kaçağı sorunlarına kadar sizlere profesyonel çözümleri üretir.

Su tesisat işleri ile birlikte doğalgaz, kombi ve petek tesisat sorunlarında sizlere en iyi işçiliği biz sağlıyoruz. Yoncu tesisat firmasını diğerlerinden ayıran en belirgin özellik her tür tesisat arızasına çözüm üretecek deneyimli personelleri bünyesinde bulundurmasıdır.

Esenler Atışalanı Su Tesisatçısı

Atışalanı Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Firmamız ustaları Atışalanı ve çevre semtlerde her gün bulunmaktadır. Günün mesai saatlerinin başlaması ile birlikte mobil servis araçlarımız İstanbul Avrupa yakasında bir çok farklı noktada müşterilerine tesisat hizmetleri sağlamaktadır.

Tesisatınızda bir arıza varsa beklemek yerine bizi arayın hemen gelelim ve sorunu kalıcı olarak ortadan kaldıralım. Komşulardan, çevreden ve tanıdıklardan yardım istemek yerine uygun fiyatlarla bütçenizi sarsmadan çözüm sağlayalım.

Atışalanı Su Kaçağı Tespiti

Atışalanı Su Kaçağı Tespiti

Dairelerde en can sıkıcı sorunların başında tıkanıklıki su sızıntıları ve su kaçakları gelir. Bunun nedeni oldukça zorlu bir arıza olmasıdır. Gözle görmek ve bulmak de pek kolay değildir. Her su tesisatçısı binada su kaçağını kolayca bulamaz. Su kaçağı bulma işlemi için bazen tecrübede yeterli olmaz. Firmamız Yoncu tesisat özel cihazları ile bu hizmeti sizlere sağlar.

Atışalanı su tesisatçısı  firmamızda kırmadan dökmeden daireyi molozlar yığınına çevirmeden bu sorun çözülür. Su kaçağı bulma servisimize ulaşmak için tek yapmanız gereken 0538 293 26 16 numaralı telefonu aramanızdır.

Atışalanı Mahallesi Klozet Açma

Su kaçağından sonraki en zorlu tesisat arızalarıda tıkanıklıklardır. Wc tıkanması, lavabo ve klozet tıkanmasıda her zaman basit işlemlerle açılmaz. Kimi zaman gittiğimiz dairelerde tıkanıklık bina tesisat borularının oldukça ilerisinde ulaşılması zor yerlerde bulunur. Bunun içinde ciddi bir mesai ve teçhizat kullanımı gerekir.

Klozet açma işlemini bilgisayarlı kameralı özel cihazlarımızla yapmaktayız. Kırmaya ve dökmeye gerek kalmadan tıkanmanın nerede oluştuğunu buluyoruz. Bulunan tıkanıklık özel teknik ve yöntemlerle giderilmektedir.

Esenler Atışalanı Tıkalı Gider Açma

Esenler Atışalanı Tıkalı Gider Açma

Binalarda birden fazla gider alanı bulunmaktadır. Her tür giderde çeşitli neden ve sebeplerden dolayı tıkanma sorunları görülür. Gider tıkanma sorunlarında Yoncu tesisat firmamız en yüksek deneyim ve tecrübeli ustaları ve teknisyenleri ile hizmet vermektedir. Her tür tesisat tıkanıklık sorununda %100 açma garantisi ile işçilik sağlamaktayız.

Yoncu Tesisat Esenler Atışalanı Mahallesinde daire sahiplerine, sitelere, dükkan, mağaza, ofis ve çeşitli işyerleri için tıkanıklık açma hizmeti vermektedir. Bizi aramanız hainde size en yakındaki tıkanıklık açma personelimiz yönlendirmektedir.

Tıkanmaya Sebep Olan Etkenler

Lavabo, Wc ve Klozet içine atılan her yabancı madde tıkanma sebebidir. Tıkanmaya etken olan maddeler şunlardır; kulak çubukları, çocuk bezleri, kağıt havlular, pet. Tesisatlarınızsa sürekli tıkanma yaşıyorsanız listelemiş olduğumuz maddelerin hiç birini giderlere atmamalısınız.

Mutfak lavaboları dairelerde ve hemde ticari mekanlarda sıkça tıkanır. Evlerde, dükkan ve iş yerlerinde mutfak lavabosuna atılan yağlar ve yemek artıkları tıkanmaya sebep olur. Çay posasını da lavaboya sürekli boşaltılması durumunda bir süre sonra tıkanma yapar.

Atışalanı Mahallesi Tesisat Hizmetlerimiz

Atışalanı Mahallesinden aşağıda listelediğimiz tüm tesisat işlerinizde bizleri arayabilirsiniz. Listede bulunmayan arıza sorunları içinde lütfen telefonda bilgi alınız. Atışalanı su tesisatçısı servis hizmetlerimizden detaylı bilgi alarak 7 gün 24 saat tesiat tamir bakım ve montaj konularında her türden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara