Su Kaçağı Tespit Bulma

Altunizade Tesisatçı & Su Tesisatçısı 35 TL
Altunizade Tesisatçı

Altunizade Tesisatçı & Su Tesisatçısı 35 TL

Ofisler, şirket binaları, ticari mekanlar ve konutlarda tüm tesisat işleri için adrese servis veririz. Altunizade Tesisatçı & Su Tesisatçısı için 7 gün 24 saat aktif firmayız.  Tesisatçıya ihtiyacınız varsa vakit kaybetmeden bizi 0538 293 26 16 numaradan arayın hemen vereceğiniz adrese ekibimizi gönderelim.

Yoncu tesisat Altunizade bölgesinde her gün bulunur. Musluk tamiri, Sıhhi tesisat tamiri, Kalorifer tesisatı tamiri, Noktasal su kaçağı tespiti ve diğer her tesisat işinizde uygun fiyatlarla ve işçilik garantili hizmetleri sağlar.

Altunizade Su Tesisatçısı

Ofis ve şirket merkez binalarının yoğun olduğu bu semtte Yoncu tesisat bir çok firmanın daimi tesisatçısı olarak öne çıkmaktadır. Anlaşmalı olarak yıl boyu firmaların yaşadıkları tesisat arızalarında hemen servis gönderiyoruz. Altunizade ofis tesisat işleri dışında konutlar, iş yerleri, dükkanlar, mağazalar, depolar, fabrika atölye, okul ve diğer tüm yapılar için bu hizmeti acil şekilde sağlar ve sizi büyük bir sıkıntıdan kurtarırız.

Su tesisatçısı, Su kaçağı tespiti, tesisat tamiri, petek temizleme kombi bakımı, banyo dolap montajı, yangın sistemleri tesisatı, bakır boru tamiri, demir su tesisat tamiri, pimaş açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, gider tıkanması arızalarında donanımlı aracımızla verilen adrese en kısa sürede ulaşırız.

Yoncu tesisat Altunizade ekibi ortalama adrese gelme süresi 15-20Dk aralığındadır.

Altunizade Su Tesisatçısı

Altunizade Su Tesisatı Sıhhi Tesisat

Sıhhi tesisat en iyi bildiğimiz iş olup en çok servis talebi aldığımız alandır. Her ne kadar diğer arızalara göre çözümü daha kolay gibi görülsede eerken işlem yapılmazsa sıhhi tesisat arızalarıda ciddi masraflar çıkarabilir. 7/24 bizlere ulaşabilir ve sıhhi tesisat işlerinizde tamir, onarım ve değişim talep edebilirsiniz.

Yaşadığınız mekanlarda daire içlerinde, özel mülklerde ve iş yerleri için hemen tesisatçı gönderiyoruz. Mağaza, dükkan, ofis ve kamusal binaların hepsinde musluk arızaları, lavabo, küvet, klozet, su vanaları, pis ve temiz su giderleri, tesisat boruları, pimaş sorunlarında anında işlem yaparız. Sıhhi tesisat firmamızda bu alanda en yüksek tecrübeye sahip uzmanlar çalışır.

Altunizade Su Kaçağı Tespiti

İster yeni bina olsun yada eski tip bir yapı olsun su kaçağı son yıllarda sık karşılaşılan arızalardan biridir. Bu sorunda öncelikle tamir yerine su kaçağı tespit işlemi yapılması gereklidir. Birinci işlem tespit olup ayrı bir hizmet ikinci hizmet ise tamiri olup oda ayrı bir işlemdir. Bu iki hizmeti tek bir firmadan alabileceğiniz gibi farklı firmalardan da talep edebilirsiniz.

Yoncu tesisat makineli kameralı cihazlarla su kaçağı bulma işlemi yapar. Öncelikle su kaçağının ilk oluştuğu yerin %100 nokta tespiti ile bulur ve sonrasında alana ulaşıp tamir işlemi yaparız. Kırmadan su kaçağı tespiti ve tamir onarım için bize ulaşınız.

  • Üst kattan su akıyor
  • Üst daireden su geliyor
  • Tuvaletten alt kata su akıntısı var
  • Banyodan Alt kata Su akıyor
  • Parkelerim kabarıyor
  • Duvarların kabarıyor
  • Duvarlar ve tavan sararıyor

Altunizade Su Kaçağı Tespiti

Altunizade Klozet Açma

Ev ve ofis klozetleri tıkanıyorsa genelde en çok atılmış, peçete, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, ıslak mendil, ped, çocuk bezi ve diğer cisimlerin atılmasından kaynaklanır. Klozet tıkanma açma servisimiz sizlere ulaşırken özel kanca, delme cihazlar ve farklı ekipmanlarla donanımlı gelir. Büyük çaptaki tıkanmalarda ise firmamız özel kameralı sistemler kullanır.

Yoncu tesisat klozet tıkanıklık açma işlerinde tam profesyonel işlem yapar. %100 çözümler sunan firmamız sadece kişisel beceri ile değil gerekli tüm teknolojik donanımlara sahiptir.

Altunizade Tesisat Hizmetlerimiz

Altunizade semti ve civar bölgelerde tüm tesisat sorunları ve arızalarında 7/24 açık ve adrese gelmekteyiz.

Altunizade Tıkalı Gider Açma

Yaz kış demeden gece ve gündüz her saat müşterilerimize tıkalı gider açma hizmeti veririz. Giderlerde tıkanma oluşuysa iş yeri veya yaşam alanını ciddi oranda kötü etkilenir. Bundan dolayı zaman kaybetmeden hemen işlem yapılıp açılması gerekir. Yoncu tesisatın bu alanda kullanmış olduğu Özel robot cihazları sayesinde giderler %100 kırmadan dökmeden tıkanıklığı açmaktadır.

Yoncu tesisat logar, pisuvar, pimaş, mazgallar tıkanma arızalarında tüm dünyaca benimsenmiş özel teknolojik ekipmanları kullanır. İşimizi şansa bırakmadan net kesin çözümler sunar.

Altunizade Tesisatçı Telefonu

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, Pertek Temizleme, Pimaş Açma, Musluk Batarya Klozet Tamiri, Duşakabin Tamiri, Petek Yıkama, Gömme rezervuar tamiri, Tesisat Tıkanma, su kaçağı, su sızıntıları ve tüm tesisat arızaları içinde Yoncu tesisat firmasına ulaşınız. Altunizade su tesisatçısı için mahalle ve semtlerimizde 7/24 aralıksız tesisat servis hizmeti veririz.

Altunizade Tesisatçı & Su Tesisatçısı şirketimiz su kaçağı başta olmak üzere tüm tesisat konularında tecrübeli deneyimli uzmanlarla size destek sağlar. Lütfen bize 0538 293 26 16 hattımız üzerinden ulaşıp tesisatçı çağırın.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara