Su Kaçağı Tespit Bulma

Acil Tesisatçı 25 TL - Su Kaçağı Tespit Bulma
acil tesisatçı

Acil Tesisatçı 25 TL

Su tesisatı, tıkanma ve su kaçaklarında Acil tesisatçı çağırmanız gerekir. Vakit kaybetmeden yapılacak müdahaleler sizlere maddi ve manevi açıdan katkı sağlar. Geç yapılacak tesisat işlemerin de hem ciddi masraflar ile karşı karşıya kalır hemde yapınızı belirli bir süre kullanamayabilirsiniz.

Tuvalet ve mutfak giderleri sorunlarında Acil su tesisatçısı hemen çağrılması gerekir. Kötü koku yaymanın ötesinde ciddi durumlarda evinizi su basabilir veya pis su gideri içeri verebilir. İstanbul Mobil tesisat ekibimizle sizlere en kısa sürede ulaşacak donanıma sahibiz. Acil tesisat ustası çağırmaya ihtiyaç duyarsanız 0538 293 26 16 bu numaradan 7/24 Yoncu tesisat uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası ve Anadolu yakası Acil tesisatçı çağırın hemen gelsin

Acil Tesisatçı

Acil su tesisatçı araçlarımız günün başlaması ile birilikte İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Klozet içi değiştirme, musluk tamiri, su kaçağı tıkanıklık açma hizmetlerimiz hemen verilir. Sizlerin bizi aramanız halinde adrese bilgisi alınır ve en yakındaki tesisatçımız hemen konumunuza gelir. Yaşadığınız sorunu anlayabildiğiniz kadar doğru anlatmanız halinde donanımlı ekip gönderilir.

Sıhhi tesisat ustası, kameralı su kaçağı bulma uzmanları ve cihazla tıkanma açma ekiplerimiz ayrı şekilde hizmet verir. Yoncu tesisat bünyesinde tüm tesisat işlerinde uzmanlaşmış personeller çalışır.

Tesisat işçilik fiyatları için lütfen bizleri arayıp fiyat sorunuz. Yapılması gereken işin niteliğine en uygun ve ucuz fiyatları sağlarız. Sadece su tesisat işlerinde değil, doğalgaz, kombi ve petek tesisatları içinde tamir onarım ve bakım vermekteyiz.

Acil Su Tesisatçısı

Acil Su Tesisatçısı

Daire içinde su tesisatına dair bir çok farklı sorun ve arıza çıkabilir. Tüm bu arızalar da doğru uzman seçilmesi halinde kısa sürede tamir mümkündür. Ayrıca kaliteli işçilik hizmeti aldığınızda yaşadığınız sorun sık tekrarlanmaz. Klozet tamiri sıkça yaptığımız tesisatçı işlerinden biri olup su kaçağını bulma, kombi bakımı, kombi temizliği, petek temizleme, duşakabin ve korniş işlerini de yapmaktayız.

Acil su tesisatçısı firmamız iş ayrımı yapmadan küçük büyük iş demeden yardımınıza koşar. Su tesisat ve kalorifer tesisatınızdaki her sorun için bize ulaşın hemen gelelim.

Acil Sıhhi Tesisatçı

Acil Sıhhi Tesisatçı

Sıhhi tesisat işlerinde beceri yanında tecrübede gerekir. İşinde uzmanlaşmış tesisatçı ekibimizle 7/24 bölgedeyiz. İstanbul içinde en yaygın tesisatçı hizmeti veren firmaların başında Yoncu tesisat gelmektedir. Şirketlere kurumsal hizmet verdiğimiz gibi daire sahiplerine, site ve partman yöntemlerine daimi olarak en uygun fiyatlarla bakım, tamir, onarım hizmetleri sağlarız.

Acil sıhhi tesisat hizmetleri kapsamında pis su tesisat işleri, temiz su tesisatı, sıcak ve soğuk su tesisat işleri, mutfak, tuvalet, banyo ve bahçe işlerinizi de yapmaktayız. Yoncu tesisat hizmetleri alan müşterilerimiz garantili işçilik alır. Aynı sorun her ne kadar tekrar etmese de olası durumlarda bir daha ücret alınmaz.

Acil Klozet Açma

Evin içinde yaşayabileceğiniz en kötü tesisat arızalarının başında klozet sorunları gelir. Klozetler her ne kadar zor tıkansa da kullanıcılardan kaynaklı tıkanmalar son yıllarda fazla sayıda görülür. Bunun nedeni ilk olarak klozet içine atılan yabancı maddelerdir. Kulak temizleme çubukları, bebek bezleri, yığın halinde kağıt havlular klozetleri tıkar.

Klozetten giden pis su pimaş içinde geçer. Büyük hacimli atıklar bu pimiş içinde belirli bir noktada tıkanır. Bu nedenle öncelikle pimaşın neresinde tıkanma olduğunun tespit edilmesi gerekir. Yoncu tesisat firmamız Klozet açma işlerinde kameralı görüntü veren cihaz ve makinelerden faydalanır ve kolayca klozetinizi açar.

Acil Klozet Açma

Acil Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet klozet gideri ile pis su gideri tıkanmaya neden olur. Kılavuz tel yardımı ile eskiden beri uygulanan yöntemle açma işlemi günümüzde de yapılmaktadır. İlk olarak tuvaletin neden tıkandığının tespit edilmesi ve tıkalı yerin bulunması gerekir. Buda eskiden deneme yanılma yöntemi ile yapılıyor osla da günümüzde modern cihaz ve ekipmanlar ile tıkanıklık bulunmaktadır.

Tuvaletin tıkanma yeri bulunduktan sonra açma işlemine geçilir. Kırmadan dökmeden açma için öncelikle kimyasal bazlı açıcılar denenebilir. Tıkalı yerin yakın mı uzak mı olduğu önemli olduğu kadar kamerada tespit edilen tıkanma hacmi de önemlidir. Bu bilgiler dahilinde uzmanlarımız kırıp dökmeden tuvalet açma hizmeti en iyi kalitede sizlere sağlayacaktır.

Acil Musluk Tamiri

Acil Musluk Tamiri

Banyo muslukları, lavabo musluğu ve klozet musluğu farklı nedenlerle bozulabilir. Muslukların tesisatçı ekibimiz tarafından tamiri mümkün olduğu gibi ömrünü tamamlayan muslukların değişimide tarafımızdan yapılmaktadır. Musluk tamiri ile birlikte aşağıdaki tüm tesisat işlerinde bizlerden hizmet alabilirsiniz.

 • Acil petek temizleme
 • Kombi Montajı acil
 • Acil musluk batarya tamiri ve değişimi
 • Lavabo tıkanıklığı acil
 • Petekten su ve ses gelmesi arızaları
 • Acil duşa kabin tamiri ve onarımı
 • Banyo ve mutfak acil gider açma hizmeti
 • Acil su kaçağı bulma
 • Su kaçağı tamiri
 • Acil vana arızaları
 • Acil kanal açma

İstanbul Acil tesisatçı hizmetleri için sizlere en yakındaki ekibiz. Şimdi arayın tesisatçı adresinize hemen gelsin.

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara