Su Kaçağı Tespit Bulma

Hakkımızda - Su Kaçağı Tespit Bulma

Hakkımızda

Hakkımızda

Sıhhi tesisat işlerinde 20 yılı bulan tecrübe ile yolumuza sizlere en iyi hizmeti sağlayarak devam ediyoruz. Evinizdeki yada farklı binalardaki tüm tesisat arızlarında profesyonel çözümler üretiyoruz. Bir ev içindeki her tür tesisat sorunu için hemen personel gönderiyoruz. Ufak veya büyük demeden her tesisat işinizde sizlere öncelik veriyoruz. Su kaçağı bulma, Tıkanıklık Arızaları, Çeşme Tamiri, Wc gider sorunları, Pis Su gideri Açma, Banyo Tesisat Tamiri, Petek Temizleme ve Kombi bakımı için nitelikli hizmet sağlayıcıyız.

Yoncu Tesisat geniş araç sayısı ve gün içinde bir çok müşterimize aynı anda hizmet verebilecek personel sayısı ile eksiksiz bir hizmet sağlar. Saat kaç olursa olsun tesisat arızanıda vereceğiniz adrese ekibimizi gönderiyoruz. Tek yapmanız gereken bizlere çağrı merkezimiz üzerinden ulaşıp yaşadığınız tesisat sorununu detaylı şekilde aktarmanızdır. İstanbul’da su tesisatçısı arıyorsanız mutlaka firmamız hizmetlerinden faydalanınız.

Misyonumuz

Yoncu Tesisat sektöre ilk başladığı andan bugüne kadar müşteri ilişkilerini daima en yüksekte tutmuştur. Sizleri dinliyor, sorununuz anlıyor ve kapsamlı bir işçilik sunuyoruz. Hizmet kalitemizdeki ayrıntı sizlere sık tekrarlayan sorunlar değil kalıcı ve uzun ömürlü çözümler üretmektir. Yaşam alanı konutlarda ve ticari binalarda sıkça karşılaşılan ve ender görülen tüm tesisat arızalarını biliyor ve sizlerede çözümünü en hızlı şekilde sunuyoruz.

Vizyonumuz

İnsan yetenek becerisi dışında gelişmiş özel teknolojik cihazlarla yaşam alanlarında yaşanan tesisat sorunlarında net çözüm sunmak vizyonumuzdur. Verilen sözler, yerine getirilmeyen taahhütler değil gerçekçi ve soruna kalıcı etki eden müdahaleler vizyonumuzdur.

hakkımızda

misyonumuz

Share:
Blog

Tüm su kaçağı ve tamirat işlerinde teknolojik cihazlar ve gelişmiş modern yöntemler kullanarak üstün tesisat hizmetleri sağlıyoruz.

Comment

Yorumlar kapatılmış.

Hemen Ara